FOTO Nicole Scherzinger, Phoebe z Priateľov a Kim nájdete v galérii

Speváčka Nicole Scherzinger, internetová hviezda Kim Kardashian či seriálová Phoebe z Priateľov boli spomedzi všetkých najznámejšie. Okrem nich patril červený koberec aj mužom, ktorí svojimi večernými róbami poriadne šokovali. Napríklad známy kaderník Jonathan Van Ness prišiel na ceremoniál v krátkych šatách, z ktorých mu vytŕčala chlpatá hruď. Naopak herečka zo seriálu Priatelia dorazila v sakovom kostýme, ktorý, povedzme si narovinu, vyzeral ako pyžamová košeľa.

Kaderník Jonathan Van Ness.
Kaderník Jonathan Van Ness.
Zdroj: Profimedia
Anketa
Páči sa vám, ako sa na ceremoniál obliekol kaderník Jonathan Van Ness?
  • 2%
  • 7%
  • 91%

Kim Kardashian zas všetkých prekvapila dlhými čiernymi šatami bez výstrihu, ktoré jej zakrývali naozaj všetko. V dlhej róbe síce vyzerala elegantne, no čo sa podelo so starou Kim, ktorá ukazuje svoje prsia a zadok na každom kroku?

Čerešničkou na torte bola Nicole Scherzinger. 41-ročná speváčka mala oblečené nevýrazné šaty, no z pohľadu na jej tvár zostal nejeden fanúšik v šoku. Oči mala až neprirodzene prižmúrené a zásahy plastických chirurgov už nezakryla ani pod make-upom. Na červenom koberci pôsobila umelo a neprirodzene. Kozmetické úpravy pritom speváčke so zlatým hlasom nie je vôbec treba. 

 

Viac na Pluska.sk: