Britská supermodelka Kate Moss sa preslávila v kampani pre módnu značku Calvin Klein. Na rozdiel od ostatných detských modeliek bola príliš chudá a nízka, vďaka čomu odštartovala akúsi novú vlnu modelingu. Počas svojej kariéry zdobila titulné strany všetkých známych časopisov z celého sveta, ako napríklad Vogue či Vanity Fair a pracovala so známymi fotografmi, ako sú Mario Testino, Mario Sorrenti či Steven Klein. Počas jej búrlivého života sa po jej boku objavilo hneď niekoľko slávnych mužov. 

NAJHORŠIE FOTO KATE MOSS NÁJDETE V GALÉRII

S hercom Johnnym Deppom sa zoznámila v roku 1994 a ich vzťah trval tri roky. S Jeffersonom Hackom, majiteľom časopisu Dazed & Confused, sa dala dokopy v roku 2001 a o rok neskôr sa im narodila dcéra Lila Grace, ktorá má mimochodom našliapnuté na úspešnú kariéru modelky. V roku 2005 začala randiť s Petem Dohertym, frontmanom kapely  Babyshambles. Ich vzťah vydržal až do "kokaínového škandálu", keď ju pristihli, ako v jeho skúšobni šnupe kokaín. Rozhodne to však nebol jediný prehrešok a to, že Kate nie je žiadny anjel so svätožiarou na hlave, vie azda celý svet. 

Kate Moss so svojím bujarým životným štýlom zrejme neskončila.
Zdroj: Instagram

Ako dôkazov jej búrlivého života je nespočetne veľa paparaci fotografií, ktoré asi svojej dcére ukazovať nebude. Bujarý životný štýl sa rokmi podpísal aj na jej vzhľade. Kate viditeľne pribrala a jej kedysi hladkú tvár zdobia vrásky, výrazné kruhy pod očami a príliš lichotivé nie sú ani jej žlté zuby, ktoré má z cigaretového zlozvyku. 

Kate Moss pracuje aktuálne ako módna návrhárka, avšak doteraz sa objavuje na módnych prehliadkach či na titulných stranách časopisov, predovšetkým vedľa svojej krásnej dcéry Lily Grace, ktorá v septembri oslávila 19. narodeniny. 

Prečítajte si tiež: