FOTO nájdete v galérii >>>

Fotografie, ktoré zverejnil Kensingtonský palác k Louisovým druhým narodeninám, pobláznili svet. Malý princ sa na nich usmieva od ucha k uchu a hrá sa s farbami, od ktorých má špinavé ruky. Kate však po niekoľkých hodinách zverejnila aj fotografiu, na ktorej je vidieť Louisa, ako nie je od farieb ufúľaný len na rukách, ale aj na tvári! Viete si predstaviť, že by niečo také zverejnili Harry a Meghan s malým Archiem? To asi ťažko.

NAJKRAJŠIE VIDEO Princa Georgea, Louisa a princeznej Charlotte: Takto si uctili hrdinov lekárov

Obaja si svoje súkromie prísne strážia a na fotografie ich syna Archieho, ktoré pustia do sveta, si dávajú obrovský pozor. Archieho predsa musia prezentovať len v tom najlepšom svetle!

Manželia majú jedného synčeka - Archieho Harrisona, plánujú aj druhé dieťa.
Zdroj: Tim Rooke / Shutterstock Editorial / Profimedia

Vojvodkyňa Kate je naopak prirodzená a najnovšie je aj za každú srandu. Fotografiu princa Louisa zverejnila na sociálnej sieti Instagram s popisom: "Takto vyzerá Instagram verzus realita," a fanúšikovia rodiny boli opäť, ako to už býva zvykom, z princovej ufúľanej fotografie pobláznení. 

Celým menom princ Louis Arthur Charles z Cambridgea sa narodil 23. apríla 2018 v londýnskej nemocnici. Pokrstil ho až o 11 týždňov neskôr cantenburský arcibiskup Justin Welby v kráľovskej kaplnke Paláca sv. Jakuba.

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: