FOTO dvojníčky nájdete v galérii >>>

Čím je staršia, tým je podoba viditeľnejšia! Dievčatko Marcy Culverwell (4) zastavujú ľudia na ulici mysliac si, že je princezná Charlotte. „Nechápem to. Veď ja nie som vojvodkyňa Kate. A palác by Charlotte nikdy nenechal samu bez rodičov alebo ochranky,“ hovorí s úžasom jej matka Gemma (35).

VIDEO: Slzy a plač princeznej Charlotte

princezná Charlotte
princezná Charlotte
Zdroj: Tim Rooke/REX/Shutterstock

Podobnosť s princeznou si všimla až vtedy, keď ju jedného dňa oslovila na nákupoch v obchodnom centre cudzia žena. Keď prišla domov, porovnala si fotky svojej dcérky a Charlotte.

Marcy Culverwell so svojimi rodičmi.
Marcy Culverwell so svojimi rodičmi.
Zdroj: Facebook

„Keď bola malá, vôbec sa na seba nepodobali. Až teraz, keď je staršia, sú si podobné ako vajce vajcu,“ povedala pre britský denník Daily Mail. Dievčatá sa však nepodobajú iba svojím výzorom. Marcy rovnako ako Charlotte miluje šaty a sukne. Nohavice vraj neznesie. Malá princeznička však na rozdiel od nej na výber nemá a musí nosiť oblečenie, ktoré je v súlade s kráľovskými pravidlami. A ktovie, možno sa jedného dňa dievčatá stretnú aj v skutočnosti. Len či to bude v súlade s protokolom!

Máte aj vy vo vašom okolí niekoho, kto sa podobá na známu celebritu? Pošlite nám fotografiu na [email protected] a my ju zverejníme

Viac na Pluska.sk: