Viac FOTO nájdete TU!

Herečka Gayle Wright, ktorá sa u nás preslávila vďaka úlohe krásnej Jenny vo filme Forest Gump, sa narodila 8. apríla 1966 v texaskom Dallase. Jej matka pracovala pre kozmetickú spoločnosť a jej otec pracoval ako manažér vo farmaceutickom priemysle. Svoju kariéru začala v 14 rokoch ako modelka v Paríži a Japonsku.  Po ukončení strednej školy sa dala na herectvo a získala svoju prvú vážnejšiu úlohu v telenovele Santa Barbara, v ktorej si zahrala celkovo v 538 epizódach.

Zahrala si po boku herca Toma Hanksa vo filme Forest Gump.
Zdroj: facebook

Pred kamerou nenašla len svoje uplatnenie, ale aj lásku. Počas nakrúcania telenovely sa zamilovala do svojho hereckého kolegu  Dana Witherspoona, za ktorého sa síce vydala, no manželstvo im vydržalo len necelé dva roky. Až neskôr sa počas nakrúcania stretla s hercom Seanom Pennom, s ktorým tvorili pár dlhých 20 rokov z čoho boli sedem rokov manželmi a z ich lásky vzišli aj dve krásne deti. Napriek tomu ich šťastie netrvalo večne a dvojica sa v roku 2010 rozviedla. Dnes je herečka znova šťastná po boku svojho tretieho manžela Clementa Giraudeta, za ktorého sa vydala v roku 2018.

Anketa
Spoznali by ste herečku aj dnes?

Napriek tomu, že od nakrúcania filmu Forest Gump, ktorý ju vystrelil medzi hviezdne herečky, uplynulo už 27 rokov, krásna predstaviteľka Jenny sa takmer nezmenila. Herečka akoby vôbec nestarla a aj dnes sa môže pochváliť žiarivým úsmevom či sexi telom v bikinách. Neveríte, nahliadnite do galérie článku a posúďte sami.