FOTO nájdete v galérii >>

Jennifer Aniston, známa najmä zo seriálu Priatelia, si svoj účet na sociálnej sieti Instagram vytvorila len pred troma mesiacmi. Za tak krátky čas však stihla podľahnúť jeho čaru rovnako ako všetky ostatné celebrity. Dennodenne zverejňuje zverejňuje na internete fotografie zo súkromného života, najmä zo svojho luxusného kláštora Bel Air. Podľa britského denníka Daily Mail má táto nehnuteľnosť hodnotu neuveriteľných 21 miliónov dolárov.

 

Fotografia, ktorú zdieľala Aniston po udeľovaní filmových cien, vyvolala špekulácie, či sa s Bradom nevrátili opäť k sebe.

Fotografia, ktorú zdieľala Aniston na sociálnej sieti Instagram. Pohodené biele šaty, topánky a víťazná soška.
Fotografia, ktorú zdieľala Aniston na sociálnej sieti Instagram. Pohodené biele šaty, topánky a víťazná soška.
Zdroj: Instagram

Svoj vysnívaný domček si Aniston kúpila ešte v roku 2011 a má viac ako 8-tisíc metrov štvorcových. Dom má 4 spálne, šesť kúpeľní, vínnu pivnicu, bazén a terasu s výhľadom na mesto a oceán.

Nádherný dom si však nevybrala len tak. Aniston v roku 2018 priznala, že keby nebola herečkou, chcela by byť dizajnérkou a keď prvýkrát uvidela tento dom, tak si ho musela okamžite kúpiť. A fanúšikovia jej jasne odkazujú: "Kedy sa nasťahuje Brad? Je najvyšší čas!"

Viac na Pluska.sk: