Hviezda zo seriálu Priatelia Jennifer Aniston bola hosťom u známej moderátorky Ellen DeGeneres kvôli novému seriálu The Morning Show, v ktorom hrá po boku Reese Witherspoon. A ako to už býva zvykom, pre divákov si pripravila veľké prekvapenie. 

Ellen, ktorá sa v roku 2008 zosobášila s partnerkou Portiou De Rossi v priamom prenose, povedala, že nechápe, prečo sú niektorí šokovaní z toho, že na pery, vzhľadom na jej orientáciu, bozkáva aj mužov. "Áno, robím to. Jennifer, kedy si naposledy pobozkala ty dievča na perách?" spýtala sa. Aniston touto otázkou zaskočila a po niekoľkosekundovom premýšľaní odpovedala, že nie - a to už bola chytená do pasce moderátorky.

FOTO ako sa bozkávajú, v galérii článku <<<

V priamom prenose pobozkala moderátorku Ellen.
V priamom prenose pobozkala moderátorku Ellen.
Zdroj: Reprophoto/Youtube

Tá sa na ňu pozrela svojimi šibalskými očami a Aniston hneď vedela, o čo jej išlo. S našpúlenými perami sa priblížila k herečke a za potlesku divákov sa letmo pobozkali. "Počuješ ich? Presne toto chceli diváci vidieť,"povedala so smiechom Ellen. Video sa začalo okamžite šíriť sociálnymi sieťami, dokonca ho zdieľala aj samotná Aniston na svojom novom Instagrame. 

Viac na Pluska.sk: