Herečka Megan Fox je ovenčená škandálmi a šokujúcimi tvrdeniami až-až. Nedávno na svojom Instagrame vyhlásila, že hľadá partnerku. Nejde však o náhradu za jej snúbenca, hudobníka Machine Gun Kellyho (32), zjavne len zatúžila po ženskom náručí.

Fotografie extravagantného štýlu Megan nájdete v galérii »

Trojnásobná matka Megan sa vďaka svojim tvrdeniam často dostala na popredné stránky svetových bulvárov. Najnovšie však ani nemusí otvoriť ústa. Svoj pradávny extravagantný štýl obliekania totiž doplnila o zvláštnu pokrývku hlavy, ktorá vyzerá ako baranica. Určite ju však nepoužíva ako ochranu pred zimou. V slnečnom Los Angeles sa v nej promenáduje pokojne len v podprsenke.

Ľudia sa pýtajú, či si Megan Fox dala zväčšiť poprsie. Jej dekolt je v poslednom čase akosi plnší.
Zdroj: Profimedia

Prominentná dvojica evidentne miluje pozornosť médií. Vždy keď sa spolu ukážu na verejnosti, šokujú fanúšikov extravagantným vzhľadom, vyzývavými šatami a najnovšie aj poriadnou dávkou nevkusu. O sexi a nemravných pózach ani nehovoriac.

Megan Fox so svojím snúbencom Kellym tvoria v skutku extravagantný pár. Dvojica sa začiatkom minulého roka zasnúbila.
Zdroj: gettyimages.
Anketa
Páči sa vám nový štýl Megan Fox?

Najnovšie sa hviezda filmu Transformers predviedla okrem divnej pokrývky hlavy aj s viditeľne zväčšeným poprsím, ktoré jej bujne kypí z tielka. Že by išlo o ďalšiu plastickú operáciu? V jej podaní by to jednoznačne nebola žiadna novinka.

Prečítajte si tiež: