Viac FOTO z luxusného života Geisenovcov nájdete TU!

Rodina Geissenovcov sa na Slovensku preslávila vďaka ich reality šou. Výstrední nemeckí milionári Carmen (52) a Robert (53) majú dve dcéry. SHANIU (15) a DAVINU (17). V čase nakrúcania populárnej šou o luxusnom živote milionárov boli dievčatá ešte malé. Dnes už si žijú takmer dospeláckym životom a sú z nich veľké slečny. Napriek tomu, že sa istú dobu v médiách pretriasali klebety o zlej finančnej situácii zbohatlíckej rodiny, všetko je inak a aktuálny stav Róóóbertovho konta vôbec nenasvedčuje tomu, že by populárna rodinka trpela chudobou. Práve naopak.

Luxus u boháčov Geissenovcov.
Luxus u boháčov Geissenovcov.
Zdroj: archív

Známa televízna hviezda Robert Geissen je podľa nemeckého portálu vermoegenmagazin.de dávno za vodou. Úspešný podnikateľ dosiahol svoje šťastie hlavne vďaka obchodu so športovými potrebami - strýko Sam. Odhadovaný čistý majetok Roberta Geissena je 22-miliónov eur. No to ani zďaleka nie je všetko. Rodinka totiž okrem finančnej zábezpeky vlastní aj luxusné nehnuteľnosti, drahé autá, jachty, ba dokonca aj luxusný rezort.

Anketa
Patríte k fanúšikom podarenej rodinky Geissenových?
  • 63%
  • 34%
  • 3%

A odkiaľ na to všetko berie slávna rodinka peniaze? Ako sa zdá, rodinnú kasu napĺňa hlavne podnikavý Róbert, ktorý sa okrem nákupu, rekonštrukcie a následného predaja nehnuteľnosti postaral o rodinku aj vďaka vlastnej módnej značke či luxusným hotelom v dovolenkovom raji. Čo dodať, Róbert je jednoducho muž činu, ktorý dokáže predať snáď všetko. K jeho úspechu však určite prispela aj reality šou, ktorou si rodina získala pozornosť celého sveta. Carmen zas do rodinnej kasy prispela hlavne vďaka televíznym šou či svojou speváckou kariérou. Skôr, ako spoznala Róóóberta, sa však venovala modelingu a na záberoch z mladosti je naozaj poriadna kočka.

Článok pokračuje na ďalšej strane.