Viac FOTO nájdete TU!

Dnes už 34-ročná herečka a speváčka Lindsay Lohan patrila kedysi medzi miláčikov Hollywoodu. V čase dospievania dostávala v tínedžerských filmoch jednu úlohu za druhou. Medzi jej najznámejšie filmy patrila komédia Pasca na rodičov a snímka z prostredia strednej školy Protivné baby.

LINDSAY LOHAN ako malá hviezda.
Zdroj: shutterstock

Po filmových aj hudobných úspechoch však herečke stúpla sláva do hlavy a Lindsey sa akosi odtrhla z reťaze. Vďaka svojim dorgovým a alkoholickým úletom začala postupne prichádzať o pracovné ponuky a viac ako na pľaci trávila svoj čas v policajných celách. Bez práce sa herečke postupne zarobené peniaze minuli a z hollywoodskej krásky bola razom troska.

Ako sa zdá, herečka však pred časom dostala rozum a svoj život chytila znova pevne do rúk. Bohužiaľ, vďaka svojim úletom a nezodpovednosti sa dnes pred kamerou objavuje veľmi sporadicky. Aby sa však uživila, nepohrdla ani možnosťou nakrúcať reklamy. Práve pri jednej z nich si však zlízla poriadnu kritiku aj od svojich fanúšikov.

Anketa
Myslite si, že to herečka na nových záberoch s úpravou fotografie prehnala?

Na zverejnenom zábere pre známu značku sa herečka na seba totiž vôbec nepodobá. Fotorafia pred zverejnením musela prejsť extrémnou úpravou, kedže herečka na zábere nemá ani jedinú vrásku, ba dokonca, ani póry. Čo poviete, nie je to už priveľa?