Viac FOTO nájdete TU!

Populárna seriálová dvojica Šeherezáda a Onur - Bergüzar Korel a Halit Ergenç - z telenovely Tisíc a jedna noc sa uplynulú stredu stali trojnásobnými rodičmi. Herečka s manželom sa netajili, že v posledných týždňoch už doslova počítali dni, keď budú môcť vziať svoje vytúžené dievčatko do rúk.

Len niekoľko dní po pôrode sa obľúbená herečka rozhodla s fanúšikmi podeliť o najkrajšie momenty jej života. Na sociálnej sieti Instagram tak zverejnila intímny záber z pôrodu, na ktorom  vidieť, že priviesť vytúženú dcérku na svet nebolo jednoduché. "Leyla prišla práve v ten deň. Napriek mojej obvyklej zbrklosti akoby ukázala, že od prvej chvíle, keď otvorila oči k životu, svojím príchodom aj načasovaním, nemôžem mať odteraz všetko pod kontrolou. Akoby som práve prišla z dlhého a vyčerpávajúceho maratónu. Trochu unavená, trochu znepokojená, veľmi zmätená a šťastná," napísala herečke k dojemnému záberu.

Anketa
Páči sa vám meno, ktoré vybrala svojej dcérke?

"Chvalabohu, Leyla a ja sme v dobrom zdravotnom stave. Chcela by som sa vám všetkým poďakovať za vaše želania, modlitby, správy a hlavne za vašu prítomnosť. Všetci ste nám dodávali silu," dodala herečka na záver.

Mohlo by vás zaujímať: