Informovala o tom Jennifer, ktorá na sociálnej sieti prezradila, že obaja si dali spoločné tetovania. Pod fotografie dopísala, že atrament je symbolom ich „oddanosti“. Pridala aj symbol nekonečna, aby ukázala, že ich láska je nehynúca. Pre ich fanúšikov bola táto správa upokojujúca najmä po tom, čo sa dvojica pohádala na nedávnom odovzdávaní cien Grammy.

Fotografie spoločného tetovania dvojice nájdete v galérii »


Speváčka si dala zvečniť iniciály svojho manžela na rebrá pod prsia a svoju novú ozdobu zverejnila v jemne dráždivej póze, ktorá ukázala jej sexi postavu a vypracované brušné svaly. Ben použil symbol dvoch šípok spájajúcich sa v strede. Samozrejme, že nesmeli chýbať jemné iniciály J. B.


Zatiaľ čo sexi speváčka a herečka nie je veľkou fanúšičkou tetovania, jej polovička má na tele okrem nového symbolu aj viacero iných atramentových okrás. Benov chrbát zdobí megatetovanie bájneho vtáka fénixa, ktorý je okrem výrazných farieb aj gigantických rozmerov a Jennifer sa už viackrát vyjadrila, že práve toto jeho tetovanie nie je niečo, čo sa jej páči. Pripadá jej vraj až príliš nápadné. Ako však dodáva, v každom prípade je dôležité, aby bol Ben spokojný.

Jedna z najsledovanejších dvojíc šoubiznisu sa len pred pár dňami stala terčom pozornosti pre hádku na Grammy Awards. Najnovšie sa však zdá, že Jennifer Lopez (53) a Ben Affleck (50) všetko zlé zažehnali a na dôkaz svojej lásky si dali vytetovať spoločné iniciály. Stalo sa tak, ako inak, na Valentína.
Zdroj: instagram jenniferlopez


Jedna z najsledovanejších dvojíc svetového šoubiznisu sa po 20 rokoch dala opäť dokopy a v auguste 2022 spečatila lásku luxusnou svadbou na hercovom ranči.

Prečítajte si tiež: