Viac FOTO z premeny nájdete TU!

Chanelle Jade Hayes (34) je anglická televízna osobnosť, modelka, speváčka a podnikateľka. Študovala na NEW College, Pontefract, West Yorkshire, študovala španielčinu, hudbu a angličtinu, kým sa stala známou tým, že sa v roku 2007, keď mala 19 rokov, objavila v reality seriáli Big Brother.

Chanelle na začiatku svojej kariéry.
Zdroj: Profimedia

A hoc jej účinkovanie v reality šou prinieslo obrovskú slávu a pracovné ponuky sa jej hrnuli z každej strany, Chanelle bojovala s vážnym problémom. Napriek úspechu sa nedokázala ovládať a neustále sa prejedala, čo viedlo až k závislosti na veľkých množstvách jedla. Nezdravý životný štýl sa však rýchlo prejavil aj na jej tele. Chanelle sa čoskoro vyjedla k morbídnej obezite a čoraz viac svoj odraz v zrkadle neznášala, a tak sa u nej obdobia prejedania striedali s obdobiami prísnych diét a chudnutia, čo však viedlo len k jojo efektu a ďalšiemu priberaniu.

Nakoniec sa v roku 2020 rozhodla podstúpiť zmenšenie žalúdka, ktoré mladej hviezde konečne priniesli želaný efekt. Chanelle sa nakoniec podarilo schudnúť neuveriteľných 57 kilogramov, vďaka čomu sa dnes môže pochváliť štíhlym telom a v bikinách sa už na verejnosti nehanbí ukázať, čo dokázala aj počas aktuálnej dovolenky na ostrove Korfu.

Chanelle Hayes v roku 2018 pred premenou.
Zdroj: instagram @chanellejhayes

Bohužiaľ. Napriek tomu, že je reality hviezda mladá, rapídne chudnutie zanechalo na jej tele viditeľné stopy. Chanelle sa napriek schudnutiu nemôže pochváliť pevnou pokožkou. No ťažkú hlavu si z toho nerobí. Aj na svojom instagramovom účte sa snaží fanúšikom ukázať reálnu podobu jej tela a za svoju ovisnutú pokožku sa nehanbí.

Anketa
Podarilo sa aj vám schudnúť viac kilogramov?

„Buďte k sebe milí. Ja si to musím denne pripomínať, pretože mám tendenciu porovnávať určité časti môjho života s tým, čo je na sociálnych sieťach. Posielam vám moju lásku, strie, šedivé vlasy a chaotickú nedokonalosť,“ napísala na sociálnej sieti Instagram.

Prečítajte si aj: