Prestížne udeľovanie Zlatých glóbusov patrí desaťročia ku galavečerom, keď sa chce každá celebrita predviesť v najkrajšom svetle. Osemdesiate udeľovanie v Beverly Hills nebolo výnimkou, no čo sa týka šatníka známych celebrít, tento ročník bol veľmi slabý. Svetové hviezdy nepredviedli to, na čo sme zvyknutí, a na prekvapenie rebríčku najhoršie oblečených celebrít kraľuje Heidi Klum (49).

Fotografie najhoršie oblečených celebrít nájdete v galérii »

Topmodelka je väčšinou vyspevovaná do módnych výšin a jej kreácie často vychvaľujú aj najväčší kritici. Najnovšie sa však predviedla v extravagantných šatách, ktoré boli akosi z iného súdka. Veľa flitrov, perie, výstrih, divný strih a dokonca aj mejkap a účes vyzerali ako z nejakého lacného divadelného koncertu. Na prekvapenie teda tentoraz nezaujala, skôr naopak.

Medzi najhoršie oblečené celebrity sa zaradila aj mladá speváčka Selena Gomez(30), ktorá okrem plnších kriviek predviedla divné neforemné šaty, v ktorých mala ramená ako Rambo a vôbec nekorešpondovali s jej postavou. Práve naopak, zdá sa, že jej zbytočne pridali kilá navyše.

Jessica Chastain a extravagantný moderátor Billy Porter, ktorý opäť neprekvapil a prišiel v šatách.
Zdroj: gettyimages

Hviezda populárneho seriálu House of the Dragon Emma D'Arcy urobila celkom jasné vyhlásenie... aj keď nie je jasné, čo sa táto nebinárna hviezda snažila povedať svojím gotickým mejkapom inšpirovaným klaunmi, ktorý obsahoval prúd modrých trblietavých sĺz, ktoré stekali po jednom líci. V celku zaujímavý kostým.

Speváčka Selena Gomez predviedla nezvyčajné šaty, ktoré jej pridávali zbytočne kilá navyše. Okrem toho mala rukávy, ktoré z nej robili Ramba.
Zdroj: gettyimages
Anketa
Páči sa vám módna kreácia Heidi Klum?

Z mužského pokolenia prišiel asi najhoršie oblečený herec Eddie Redmayne (41). Ten upriamil pozornosť na smoking značky Valentino, ktorý mal na klope veľký kvetinový vzor. Celkom zaujímavé, no dĺžka nohavíc a celkový vzhľad ,,kostýmu“ nevyzeral celkom vábne.