FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Z kedysi najsmutnejšieho dievčatka Hollywoodu je dnes usmiata krásavica, ktorá ešte pred pandémiou trávila najviac času so svojimi kamarátkami. Teraz, keď vo svete zúri koronavírus, sa však čoraz častejšie objavuje na nákupoch či na ulici v New Yorku úplne sama. Po novom roku ju nachytali fotografi oblečenú v modrej vetrovke, rifliach a na tvári mala nasadené zdravotné rúško. Ľudí však najviac zarazilo, čo robí iba 14-ročné dievča samé v tak veľkom meste a najmä, kde má svojich rodičov? 

Herec Tom Cruise sa aktuálne nachádza v Londýne, kde nakrúca Mission: Impossible 7. Spoločnosť na pľaci mu robí jeho herecká partnerka, Hayley Atwell (38). V kuloároch Hollywoodu sa najnovšie začalo šepkať, že medzi dvojicou to poriadne iskrí.  „Lockdown, opatrenia, to všetko ich dalo dokopy. Po natáčaní nemohli nikam chodiť a na pľaci si museli dávať pozor, a keď práve nenakrúcali, museli mať nasadené ochranné rúško. Spojilo ich to, neustále boli spolu a starali sa jeden o druhého," povedal zdroj pre britský denník Daily Mail. Krásna herečka navštevovala Toma po nakrúcaní aj v jeho honosnej londýnskej vile, ktorú si počas filmovania prenajal. A čo sa tam dialo, si asi všetci vieme domyslieť. 

Anketa
Na koho sa podľa vás podobá Suri viac?

A zatiaľ čo Tom Cruise balí svoju hereckú kolygeňu, jej mamaKatie Holmes trávi väčšinu času so svojím mladým zajačikom Emiliom Vitolom.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII