Kvôli deťom dokonca kúpila 25-miliónovú vilu v Los Angeles, ktorá sa nachádza len 5 minút cesty od domu Pitta. Vzdialenosť súrodencov, adoptovaných aj biologických, od ich otca však nie je jedinou výhodou obrovitánskej nehnuteľnosti, napísal britský denník Daily Mail.

FOTO Unikátny pohľad do súkromia Angeliny Jolie: Kráľovná presvitajúcich bradaviek, ktorá miluje luxus! >>

Vo vile, ktorá kedysi patrila režisérovi Cecilovi B. DeMilleovi, sa totiž nachádza všetko, čo môže Jolie a jej rodina počas covidovej karantény vyžadovať. V obrovských, rozľahlých priestoroch domu nechýba súkromná knižnica či luxusne zariadený interiér a vonku sa môžu deti šantiť na pozemku veľkom ako menší park. A ten bazén!

Angelina a Maddox kedysi...

Zdroj: Instagram/British Vogue

Angelinu, ktorá si v roku 2019 zopakovala rolu „Maleficent“ alias vládkyne zla, nedávno v jej „kráľovstve“ navštívili redaktori magazínu Vogue. „Neviem, či som šťastná, ale pomaly sa to vracia do normálu,“ prezradila im v rozhovore Jolie, očividne vyrovnanejšia po tom, čo sa s Bradom urovnali súdne spory.

... a Angelina a Maddox dnes:

Najstarší Maddox (19) sa nechal po vzore mamy potetovať.
Zdroj: Instagram/British Vogue

Za herca a mužský sexsymbol bola vydatá dva roky, no celkovo boli spolu až 12 rokov. Od rozchodu v roku 2016 iného partnera nemala, čo sa o Bradovi rozhodne povedať nedá. Nikdy však nebola sama.

FOTO prepychovej vily, v ktorej Angelina trávi karanténu >>

Spoločnosť jej neustále robí jej šesť detí, vrátane najstaršieho Maddoxa (19). Pokiaľ ide o materstvo, Jolie prezradila, že vždy chcela mať veľkú rodinu a mnoho detí, no nikdy nechcela byť typickou matkou. Skôr sa videla neustále v pohybe. „Nie som taký tradičný rodič. Deti mi v tom musia pomáhať,“ priznala Angelina.

VIDEO: Angelina Jolie má za sebou aj skúsenosti s drogami

Stredný vek si vraj užíva, starnutie nerieši, a dokonca pridala aj vtipnú príhodu. „Chcela som sa s deťmi hrať na trampolíne, no povedali mi: ´Mami, nerob to, ublížiš si.´ Chápete to? Kedysi som bola akčná hviezda. Bože, nie je to vtipné? Teraz mi deti hovoria, aby som si neublížila na trampolíne...“ smeje sa predstaviteľka ikonickej Lary Croft zo série Tomb Raider.

Pozrite si aj: