Podľa nemeckého denníka Bild je vraj celkom možné, že sa problémový herec do známeho seriálu vráti, a opäť tak vzkriesi to povestné čaro, ktoré po jeho odchode všetkým chýbalo. Hladinu špekulácii rozvíril práve nemecký herec Pedro Lopez Martinez, ktorého diváci poznajú z akčného hitu Kobra 11. Obaja sa stretli v Londýne, kde prebrali spoločné plány do budúcna, keďže Martinez je Sheenov filmový dvojník.

FOTKY známeho herca nájdete v galérii <<<<

Charlie Sheen.
Charlie Sheen.
Zdroj: Carlos Osorio

Výsledkom konverzácie bola, samozrejme, debata o kultovom sitkome. "Charlie už má vymyslený príbeh. Svoju smrť v Dva a pol chlapa iba predstieral, aby mohol v Španielsku pátrať po nevlastnom bratovi. Tam narazí na mňa. Budem mať rovnaké oblečenie a rovnaký štýl, len v mladšom prevedení. O tomto nápade chce hovoriť čo najskôr s producentom," hovorí Martinez.

Charlie Sheen.
Charlie Sheen.
Zdroj: Brian Kersey

FOTKY známeho herca nájete v galérii <<<<

Charlie a producent seriálu Chuck Lorre sú však momentálne na nože. Ich vzťah je kvôli Sheenovým drogovým a alkoholovým výstrelkom na bode mrazu. Teraz by sa to ale malo podľa všetkého zmeniť k lepšiemu. "Charlie je nadšený z predstavy zahrať si svoju starú rolu opäť. Urobí všetko preto, aby sa seriál vrátil na televízne obrazovky," dodal.