Extravagantného Nitrana očakávali vo štvrtok na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku, kde pokračovalo hlavné pojednávanie v prípade Gašparoviča a Vičana z kauzy Judáš. Podľa dostupných informácií sa vraj mužom zákona nepodarilo Kabrheľa nájsť.

Viac doteraz nezverejnených fotografií nájdete TU ►►►►►

Kde ho hľadali?

Zvláštne vyznieva konštatovanie, že polícia dokonca ani nevie adresu jeho trvalého pobytu?! Natíska sa preto otázka, kde potom Versačeho hľadali? Záver, ktorý z toho vyplynul je taký, že ani obžalovaní, ba dokonca ani prokurátor na vypočutí exmanžela kontroverznej postavičky Nory Kabrheľovej netrvali, iniciatíva súdu teda nevyšla.

Neskrýva sa, ani neuteká

V snahe dozvedieť sa ako a kde momentálne Kabrheľ žije sme ho kontaktovali písomne i telefonicky. Najprv nereagoval, neskôr sa však ozval. "To, že by ma policajti nemohli alebo nevedeli nájsť je nezmysel, keďže sa neskrývam, žijem bežným životom. Čo sa týka doručovania zásielok, kvôli aktuálnej situácii, mám na pošte zriadený pre bezpečnosť moju i blízkych P.O.BOX kam mi všetko doručujú. Poštu si pravidelne vyberám," vysvetľuje Kabrheľ.

O tom, čo má Kabrheľ spoločné s obžalovanými čítajte TU ►►►►►