Informácie o tom, že v byte niekdajšej boháčky zasahovali záchranné zložky, sa začali šíriť Košicami pár dní pred Vianocami. Samotný zásah sa však v skutočnosti udial už skôr – 14. decembra v skorých ranných hodinách. Čo sa naozaj stalo v osudný deň, sme sa pokúšali zistiť aj priamo od príbuzných, ale napriek snahe sa to nepodarilo. Podľa nášho dobre informovaného zdroja v onen deň došlo k skutočne poriadnej dráme.

Hrozný telefonát

Eva mala údajne v podguráženom stave volať matke v noci s tým, že si chce ublížiť, pretože ju už nebaví život, následne hovor ukončila. „Rezešová st. jej okamžite volala späť, keď však videla, že dcéra nereaguje, spanikárila, keďže býva v Malej Ide odkiaľ je do centra Košíc pomerne ďaleko, začala konať. Prví boli na mieste záchranári, ale keďže na zvonenie pri dverách nikto nereagoval, ani v byte nezaznamenali žiadny pohyb, privolaní hasiči museli vyvaliť vchodové dvere. Evu našli v bezvedomí," tvrdí náš zdroj.

Viac fotografií nájdete TU ►►►

Muži zákona prípad neriešia

Dodáva, že policajti tam síce tiež prišli, ale keď videli, že zdravotníci všetko zvládajú s prehľadom, odišli. Stanovisko polície bolo strohé. „Vo štvrtok (14. 12.) boli záchranné zložky vyslané do jedného z košických bytov, pretože sa oznamovateľka nevedela skontaktovať s osobou, ktorá sa v ňom mala nachádzať. Po príchode policajtov mali už situáciu pod kontrolou záchranári a súčinnosť ani asistencia zo strany PZ nebola potrebná. Polícia preto udalosť ďalej neeviduje ani sa ňou nezaoberá,“ znie stanovisko košickej krajskej policajnej hovorkyne Lenky Ivanovej.

Ako vo filme

Varholíková napokon skončila v košickej nemocnici, kde sa neskôr údajne mala priznať, že zhltla nejaké tabletky, ktoré zapíjala alkoholom. “Domov ju na naliehanie prepustili 19. decembra,“ uviedol človek z prostredia Rezešovcov.

Čítajte TU, prečo Eva opustila pôvodný luxusný podnájom a boji o Ellu. Hlasujte v našej ankete  ►►►