Stretávala sa s celebritami, s mnohými si tykala. Evu Džodlovú poznalo pred pár rokmi celé Slovensko! Viac ako pol storočia pracovala v Detskom domove Šarišské Michaľany (okres Sabinov) a celých 30 rokov mu šéfovala. Pozornosť Slovákov a Čechov si však vyslúžila po tom, ako tam založila úspešnú detskú spevácku skupinu Sloníčatá. S tou precestovali celú republiku, vystupovali na mnohých prestížnych podujatiach, účinkovali v najsledovanejších televíznych reláciách u nás aj v Čechách a na jednom pódiu s nimi stáli najväčšie vtedajšie celebrity. No čo je najdôležitejšie - každým kúskom svojej osobnosti dokazovala, že venovala celý svoj život a najmä materinskú lásku chovancom domova, ktorým rodičovská láska a starostlivosť chýbala.

FOTO Sloníčat TU 

Napriek tomu, že sa Eva Džodlová stretávala so známymi ľuďmi a s mnohými si tykala, deti, ktorým robila náhradnú mamu, boli pre ňu vždy prvoradé. Doteraz im prejavuje nehu. A hoci je už na zaslúženom dôchodku, stovky jej "detí" ju kontaktuje, píšu jej a berú ju ako svoju naozajstnú mamu. Aj preto sa veľmi potešila, keď ju dlhoročný sólista speváckej skupiny Ferko Balogh poprosil, či by ho neodviedla k oltáru. A keďže má Eva slabosť na svojich chovancom, úlohu svadobnej mamy prijala napriek tomu, že iba pred tromi týždňami pochovala svojho milovaného manžela Jaromíra (†82). Garde jej robila jej krásna dcéra, Eva Rezešová (39), manželka milionára a syna zosnulého oceliarskeho magnáta Júliusa Rezeša ml.  (52), ktorá pred 20 rokmi vyhrala v súťaži Miss. 

FOTO novomanželov a krásnej Evy Rezešovej TU

Štyridsiatnik Ferko, dnes herec košického štátneho divadla, nastúpil do domova ako trojročný. Vôbec nerozprával. "Keď som hrala na klavíry a skúšala nejakú skladba, ktorá mi napadla, zahrala som aj Prší, prší, len sa leje. On sa na mňa pozeral a zrazu začal spievať so mnou," spomína Eva na emotívne chvíle. Keď sa Fero rozhodoval, aké štúdium si vyberie, Eva ho najprv nasmerovala na hotelovú akadémiu, aby mal nejaké remeslo v rukách, ktoré ho dokáže uživiť. Až potom sa vybral na konzervatórium a Vysokú školu múzických umení. 

FOTO nevesty v popolnočných šatách TU

Účinkoval v televíznych seriáloch, hosťoval v bratislavských divadlách, založil súkromné divadlo Actor, v celovečernom rakúskom filme Rozbi moje srdce stvárnil jednu z hlavných postáv, film sa premietal na prestížnych medzinárodných festivaloch. V domove bol taký šťastný, že o svoju matku, ktorá sa ho vzdala hneď po narodení, nemal záujem. “Volám ju skajpová mama, lebo raz sa so mnou skontaktovala cez sociálnu sieť Skype Nevedela, že ju už cez počítač vidím, spokojne fajčila. V momente, keď to zistila, začala ohromne nariekať, no najmä ju zaujímalo, či mám veľa peňazí. A vtedy som pochopil, po kom to dieťa je. Zistil som, že moja mama je veľmi talentovaná herečka,” vravel nám pred štyrmi rokmi so smiechom. Vtedy ešte netušil, že mu už onedlo vstúpi do života obrovská partnerská láska.

FOTO Fera ako malého sólistu Sloníčat nájdete v GALÉRII

AKO SA SNÚBENCI SPOZNALI, O PROMINENTNEJ KRÁSNE GRATULANTKE, ZVLÁŠTNOM MENO ICH BUDÚCEHO DIEŤATKA A SYMBOLICKEJ SKLADE K ICH MANŽELSKÉMU TANCU ČÍTAJTE NA ĎALŠEJ STRANE >>>