Tip na článok
Tip na článok
Erupcia sopky sa začala v nedeľu popoludní v oblasti Cabeza de Vaca na ostrove La Palma, ktorý je súčasťou Kanárskych ostrovov. Stovky domov zničila žeravá láva a z postihnutých oblasti museli evakuovať 5-tisíc ľudí vrátane 500 turistov.
Ilustračná fotografia.
Havlová kvôli pozvaniu veľvyslanca sa odhodlala odletieť do Peru.
Kate, vojvodkyňa z Cambridgeu hrá tenis s britskou tenistkou a víťazkou tohtoročného grandslamového turnaja US Open Emmou Raducanuovou počas podujatia organizovaného programom LTA Youth.
WA 6 archív Zürich - Dve ženy sa držia za ruky počas pochodu príslušníkov sexuálnych menšín v Zürichu. Švajčiarski voliči v nedeľu 26. septembra 2021 hlasujú v referende o tom, či môžu páry rovnakého pohlavia uzavrieť manželstvo. Väčšina Švajčiarov už odovzdala svoj hlas vopred poštou, volebné miestnosti sa zatvoria o 12.00 h. FOTO TASR/AP 

FILE - In this Saturday, Sept. 4, 2021 file photo, people take part in the Zurich Pride parade in Zurich, Switzerland, with the slogan
EBE 6 El Alto - Zdravotnícky pracovník pripravuje dávku očkovacej vakcíny firmy AstraZeneca proti ochoreniu COVID-19 počas kampane očkovania
Chladnokrvne popravil šesť ľudí, z toho päť žien, a zranil ďalších 29, kým ho polícia postrelila. Jeho bývalí spolužiaci a iní študenti pred ním v panike unikali, ukrývali sa za barikádami v učebniach, ba dokonca skákali z okien druhého poschodia, aby si zachránili holý život.
Na protestoch proti lockdownu v írskom Dubline zatkli 16 osôb.
USA: Vlak zo Seattlu do Chicaga sa vykoľajil, zranených je mnoho ľudí
Ilustračné foto
Chorvátska polícia v sobotu informovala, že z vraždy troch malých detí v hlavnom meste Záhreb je podozrivý 56-ročný rakúsky občan. Podľa miestnych médií ide o ich vlastného otca, píše agentúra AP. (ilustračné foto)
DIVADLO PRE SPOLUOBČANOV Prokurátor s 2,5 promile v krvi sa postaral spoluobčanom o zábavu. Žiaľ, jeho extempore bude mať profesionálnu dohru.
Bojovníci Talibanu hliadkujú na ulici v Kábule.
Vojvodkyňa Meghan a princ Harry navštívili New York, kde si pri príležitosti výročia teroristických útokov na dvojičky uctili obete z 11. septembra 2001.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.