Tip na článok
Tip na článok
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa vo štvrtok stretol s generálnym tajomníkom NATO Jensom Stoltenbergom, ktorý pricestoval na návštevu Kyjeva. Zelenskyj pri tejto príležitosti požiadal o ďalšie systémy protivzdušnej obrany a vstup Ukrajiny do NATO označil za otázku času.
Na archívnej snímke z 9. mája 2023 predseda arménskej vlády Nikol Pašinjan sleduje vojenskú prehliadku pri príležitosti 78. výročia ukončenia druhej svetovej vojny na Červenom námestí v Moskve.
Etnickí Arménmi z azerbajdžanského odštiepeneckého regiónu Náhorný Karabach sa presúvajú na nákladnom aute do obce Kornidzor v juhoarménskej provincii Sjunik v utorok 26. septembra 2023.
Fotografie z miesta havárie vrtuľníka, kde zomrel Petr Kellner.
Na snímke nevyplnené žrebovacie lístky v americkej lotérii Mega Millions 26. júla 2022 v Oaklande.
Ruskí vojaci.
Testovanie seniorov v Bratislave 24. apríla 2020.
Uznávaný zoológ Adam Britton (51) sa verejne priznal k znásilňovaniu šteniatok a týraniu viac ako 40 psov - vrátane svojich domácich miláčikov Ursy a Bolta. Nechutnosti, aké popísal sú naozaj len pre silné žalúdky. Na základe otrasného činu je isté, že trest ho neminie.
Príslušníci špeciálnej zásahovej jednotky kosovskej polície eskortujú z budovy súdu jedného zo zatknutých srbských ozbrojencov po nedeľňajšej prestrelke s kosovskou políciou v hlavnom meste Priština v utorok 26. septembra 2023.
Ruskí žoldnieri z Vagnerovej skupiny sú znovu aktívni na východe Ukrajiny, uviedol v stredu v oznámení pre médiá hovorca východného krídla ukrajinských síl Iľľa Jevlaš.
Väznený ruský opozičný líder Alexej Navaľnyj bude premiestnený na samotku pre údajnú
Bez ohľadu na chemické zloženie a formát sa jednotlivé články spájajú do batériového systému. Tento batériový systém je rozhodujúci pre skutočný dojazd a výkon elektromobilu.
Ilustračná fotka
Na snímke maďarský minister zahraničného obchodu a zahraničných vecí Péter Szijjártó.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.