Známa herečka  vyzýva priateľov, aby  zdieľali jej odkaz a preposlali  ho drogovým dílerom Tiborovi Ž., Haryho kámošom a ďalším, ktorí zničili jej dieťa. "Spýtajte sa, či sú v pohode a toto je to, čo chceli? ...ich ďalšou obeťou môže byť aj tvoje dieťa..." konštatuje Blaškovičová. "Sľúbila som sama sebe, že Katkina smrť musí mať zmysel: pomôcť rovnako zúfalým a bezmocným milujúcim rodičom, takže toto nemôže byť koniec..," napísala nešťastná matka.

Status herečky hovorí jasnou rečou.
Status herečky hovorí jasnou rečou.
Zdroj: screenshot

 

Smutná správa o smrti mladšej dcéry herečky a Petra Raševa († 55)  prekvapila rodinu začiatkom októbra. Blízki odmietali vyjadrenie. Podľa dostupných informácii talentované dievča, ktoré  bolo slobodnou umelkyňou a venovalo sa šálovej akrobácii, malo si samo siahnuť na život. 

Katarína bola slobodná umelkyňa bavila ju šálová akrobácia.
Katarína bola slobodná umelkyňa bavila ju šálová akrobácia.
Zdroj: archív rodiny

Desivú správu oznámila vtedy  sama Ľuba . „Toto je posledný status, ktorý Kathy Rasev zdieľala. Vnučka, dcéra, sestra, odišla za svojím milovaným tatinkom. Odišla, a už sa nevráti. Prosím jej priateľov, aby si to zdieľali, bez komentov a otázok: R. I. P., milované dieťa, mamka - Ľuba,“napísala skormútená herečka na sociálnu sieť. Neskôr pridala aj dcérinu fotografiu so srdcervúcim odkazom Ľúbime ťa.

Či popol nešťastnej Kataríny skončí  rovnako ako jej otca Petra Raševa rozptýlený  pod lipou v záhrade chalupy v Prakovciach sme sa nedozvedeli. 

Viac fotografií v galérii - TU

Vyjadrite svoj názor v komentároch pod článkom.