Úplná novinka v sieti FARMFOODS

Doteraz ste poctivé slovenské potraviny FARMFOODS mohli kupovať iba v pojazdných, obslužných a samoobslužných predajniach po celom Slovensku. Novinka – prvá interiérová predajňa FARMFOODS – Výnimočných potravín bola otvorená 10. septembra v OC VIVO!, druhá v River Park (17.9.) a pripravujú sa ďalšie v Eurovea (24.9.) a na Kamennom námestí (1.10.). Do konca roka budú ešte v kancelárskom komplexe Westend a v OD Saratov v Dúbravke.
V rámci reťazca ide o absolútnu novinku, vďaka ktorej budú poctivé farmárske potraviny ešte dostupnejšie.

Ilustračné foto.
Zdroj: FARMFOODS

Široký sortiment poctivých farmárskych potravín

Rovnako, ako v už otvorených predajniach, aj v interiérových obchodoch si zákazníci nakúpia predovšetkým výnimočné potraviny FARMFOODS z vlastných fariem, polí a výrobných prevádzok. Zákazníci v ponuke nájdu produkty z hovädziny, bravčoviny, jahňaciny či hydiny, ale aj mliečne výrobky, pečivo, hotové jedlá potraviny zo zemiakov, vína a mnohé ďalšie. Pre všetky platí, že sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez tzv. „E-čok“ a bez geneticky modifikovaných organizmov, v súlade s filozofiou Farmfoods koncept.

Ilustračné foto.
Zdroj: FARMFOODS

Stále viac predajní po celom Slovensku

Hoci FARMFOODS aktuálne otvára prvé interiérové prevádzky, svoje predajne buduje už pár rokov a dnes má otvorených už 40 predajní po celom Slovensku. Vo finále bude pre priaznivcov poctivých slovenských výrobkov dostupných viac ako 60 predajní FARMFOODS. Určite si nenechajte ujsť návštevu ich predajní a spoznajte tak poctivú chuť slovenských výrobkov.