Rosemere od detstva snívala o tom, že ju pred oltár odvezie vrtuľník. Bola preto šťastím bez seba, keď sa jej ho podarilo splniť. Iba 15 minútová cesta v oblakoch, ktorá sa odohrala ešte v decembri, sa však zmenila na nočnú moru.

FOTO Čokoládová kráska očarila celý svet: Modelka s najtmavšou pleťou je hviezda internetu!

VIDEO Medveď Yogi je skutočný! Kým majiteľ sladko spal, divoký hladoš raboval chladničku!

VIDEO Mladé ženy netušili, že natáčajú vlastnú smrť: Tragickú haváriu zapríčinila vysoká rýchlosť a alkohol

Cestou na svadbu sa stroj zrútil. Spolu s budúcou nevestou prišli o život aj jej brat Silvano, pilot Peterson Pinheiro a fotografka Nayla Cristina Neves v šiestom mesiaci tehotenstva.

Takýto smutný deň tu už dlho nebol: Mladíkovi (†18) sa v noci stal osudným stĺp

Šokujúca správa pre slovenský futbal: Majiteľ (†63) Spartaka Trnava je mŕtvy!

Smrť si na neho počkala! Horolezca Štrbu zachraňovali na Mt. Evereste aj pred rokom

Z takmer troch stoviek hostí tušili o prílete nevesty iba šiesti z nich. Vrtuľník Robinson 44 sa zrútil do zalesnenej oblasti, necelé dva kilometre od cieľa.

Keď stroj nepriletel včas, organizátor svadby tušil, že sa niečo muselo stať. Ženích sa svojej lásky nikdy nedočkal. Najhoršiu správu svojho života sa dozvedel priamo pri oltári od kňaza.

Obrovská tragédia! V Južnej Amerike zahynulo 15 českých a slovenských horolezcov

FOTO: Pár sekúnd pred tragédiou: Po týchto záberoch nastalo peklo

Skutočné tragédie piatka trinásteho

Až teraz sa na verejnosť dostalo video, ktoré zaznamenáva posledné chvíle posádky. Vrtuľník na záberoch letí v hustej hmle, kde nie je nič vidieť. Zrazu sa ozve krik a alarm.

Potom počuť iba náraz, pri ktorom kamera vyletí von a dopadne na zem. Podľa portálu Daily Mail sa stroj zrejme zachytil o husté stromy. Tvrdý dopad na zem bol už len otázkou času.