Darujte revolučný waterdrop, dokonalý pitný režim pre každého, kto nemá rád vodu. Je plný antioxidantov, vitamínov, bez cukru a navyše bez zbytočných plastov.

Pitie vody s waterdrop už nebude viac povinnosťou, ale potešením z každého pohára vody. Naše telo potrebuje tekutiny počas celého roka. Výnimkou nie sú ani zimné mesiace. Pri nedostatku vody sa rýchlo unavíme, spomalí sa nám metabolizmus a telo nefunguje správne. Našu imunitu zachráni práve prísun tekutín obohatených o antioxidanty a vitamíny.

Najlepšie ovocie a bylinky stlačené do kocky

Waterdrop sa vyrába zo starostlivo vyberaných byliniek, ovocia a superpotravín z celého sveta. Sústredí sa nie len na kvalitnú produkciu, ale aj na zodpovedný prístup k životnému prostrediu. Základným poslaním značky je pomôcť ľuďom s pitným režimom a zároveň zbaviť prírodu nepotrebných plastov. Kapsuly sú vytvorené granuláciou tých najjemnejších rastlinných a ovocných výťažkov, jemne zlisovaných a ekologicky zabalených. Príprava nápoja je pritom veľmi jednoduchá, stačí rozpustiť 5-gramový mikrodrink vo vode a vzápätí sa z niečoho malého stane niečo veľké a bohaté. Získate ten najlahodnejší drink plný chutí, vitamínov a antioxidantov. A to všetko bez cukru.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Waterdrop

Waterdrop je perfektným darčekom pre každého člena rodiny, priateľov, kolegov či dokonca aj biznis partnerov. Na výber sú praktické a dizajnové doplnky, ktoré sú z recyklovateľného materiálu. Sklenené a nerezové fľaše z kvalitného materiálu, bambusové slamky či drevené krabičky s trendovým dizajnom, ktoré potešia každého. Teraz nájdete nový dizajn sklenenej fľaše Mele, ktorý zaujme na prvý pohľad netradičnými geometrickými tvarmi. Spolu s dropmi obľúbených príchutí v dokonalom vianočnom obale.

Waterdrop má pre vás darček, 10 % zľavu na nezľavnené produkty na www.waterdrop.sk. Stačí urobiť nákup a použiť promo kód Pluska10.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Waterdrop