Dva dni plné zábavy, skvelej hudby, atrakcií, súťaží, rodeo show a pútavého programu pre najmenších až po tých najstarších. Toto všetko sľubuje obľúbený multižánrový festival Nestville Open Fest 2019 v Hniezdnom, ktorý sa uskutoční už po ôsmykrát. Organizátori podujatia, ktoré nemá na severovýchodnom Slovensku obdoby, opäť pripravili veľkolepé privítanie leta, ktoré si v dňoch 28. a 29. júna netreba nechať ujsť.

Medzi zvučné mená, ktoré prídu zaspievať svoje nesmrteľné hity, patrí bezpochyby ikona 80-tych rokov Samantha Fox. Na Slovensko posiela vrúcny videopozdrav, z ktorého srší výborná nálada. "Vystúpim s mojou úžasnou kapelou a zaspievam všetky svoje hity a omnoho viac. A samozrejme zaspievam aj Touch Me," teší sa na slovenské publikum 53-ročná rodáčka z Londýna.

Hudobný program spestrí naša hviezda Richard Müller, na ktorého hitoch vyrástla celá generácia. Toto odkazuje prostredníctvom zdravice všetkým svojim fanúšikom: „Strašne sa teším na Nestville Open Fest a dúfam, že prídete a budete mať takú istú radosť ako ja.“

O tom, že o zábavu bude postarané, svedčí aj prítomnosť uletenej trojice S Hudbou Vesmírnou. Posielajú bláznivú a svojskú videopozvánku a ich dobrá nálada nakazí snáď každého.

Dychberúcu show, ktorá všetkých uvedie do pohybu, predvedie akrobaticko-silové zoskupenie KEEP MOVIN. Prostredníctvom zdravice pozýva všetkých na Nestville Open Fest a sľubuje kopec zábavy a zážitkov.

Nezabudnuteľnú párty ako na Ibize prídu navodiť svetoví dídžeji, ktorých možno zažiť aj priamo v tejto populárnej dovolenkovej destinácii. Okrem „jazdcov na platniach“ ako Ray Paeron, DJ Borra, či Nuff & Lekno svoje umenie predvedie sexi dračica - DJ Milana.

Okrem spomínaných interpretov sa počas festivalu predstavia i populárne mená ako Sima Martausová, Heľenine Oči, Gladiator, Peter Cmorik, Kristína, SIMA, NoControl, Rusín Čendeš Orchestra, Oasis Tribute, Akustika či momentálne najobľúbenejší spevák našich detí Miro Jaroš. Ani tento ročník nebudú chýbať šarmantní hrdinovia z obľúbeného seriálu Oteckovia.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nestville Open Fest

Pre všetkých, ktorí nedokážu odolať lahodnej čokoláde, je pripravené kráľovstvo Nestville Chocolate plné vynikajúcich dobrôt, ktoré je súčasťou Nestville Parku. Dospelákov poteší už tradične zaujímavá expozícia liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel Nestville Park. Organizátori nezabúdajú ani na životné prostredie a prvýkrát na festivale budú zavedené vratné poháre.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nestville Open Fest

Slovenský unikát, akou bezpochyby je prvá slovenská Nestville Whisky oslavuje krásne desiate jubileum. A práve návštevníci Nestville Open Festu budú svedkami krstu najlepšej z najlepších – exkluzívnej limitovanej edície Nestville Whisky MASTER BLENDER 2019 a jej uvedenia na trh.

Predchádza tomu výber z troch rôznych súťažných vzoriek, z ktorých každá jedna je zostavená z najstaršej blendovanej Nestville Whisky. Tento unikát, ktorý naberá na kráse a pôvabe každým rokom, vznikol spojením whisky Nestville ročníkov 2008 a 2009. O tom, že ide o skutočný klenot, svedčí tiež fakt, že spomínaný lahodný mok vo svojom ôsmom roku získal prestížny titul Európska whisky roka, ktorý jej udelil Jim Murray, tvorca svetoznámej biblie pre všetkých milovníkov whisky – Whisky Bible.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nestville Open Fest

Výber jedinečnej „limitky“ bude mať za úlohu štvorčlenná porota zostavená z renomovaných odborníkov. Medzi nich patrí napríklad najlepší barman sveta, Slovák Erik Lorincz, ktorý sa radí medzi svetovú špičku barovej scény, kde pôsobí od roku 2010.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nestville Open Fest

Ďalším porotcom bude Milan Čupka, redaktor prestížneho magazínu o úspechu, bohatstve a biznise Forbes, konateľ liehovaru Nestville Distillery C.e.o., Ing. Ladislav Gurega či Kathrin Noll, generálna manažérka luxusného hotela Grand Hotel Kempinski High Tatras, ktorý rovnako ako táto unikátna whisky v máji oslávil desiate výročie.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nestville Open Fest

Hlavným technológom Master Blender je Ing. Lucia Jakubíková, PhD., ktorá verí, že limitovaná edícia MASTER BLENDER 2019 sa stane nezabudnuteľnou a neopakovateľnou.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nestville Open Fest