Talentovanú Veroniku Vargovú napĺňa umenie. Jej plátnom sú tváre známych slovenských žien, ktoré líči na špeciálne okamihy.

Do jej šikovných rúk sa zverila už aj speváčka Mária Čírová, herečka Nela Pocisková, herečka Dominika Kavaschová či Mary Havranová. Na konte má vizáž mnohých tvárí z tituliek slovenských ženských magazínov – spomenieme Emmu Tekelyovú, Linu Mayer či Kristínu Tormovú.

Ilustračné foto
Zdroj: Archív Veronika Vargová

Nie je to len o vonkajšej kráse

Prostredníctvom videí na sociálnych sieťach radí ženám, ako používať najnovšie vychytávky na skrášlenie sa a ako sa správne starať o pleť, ktorá je základom peknej vizáže.
Nezameriava sa však len na vonkajšiu krásu.
Pandémia ju inšpirovala k vytvoreniu podcastov venovaných ženám. Príjemné „oddychovky“ so známymi hosťami zo sveta dizajnu, módy, umenia dopĺňa odborníkmi na osobnostný rozvoj a spríjemňuje inšpiratívnymi rozhovormi bežné dni množstvu poslucháčok.

Rastie i ona sama – rozvíja sa prostredníctvom kurzov v prístupe mindfullnes a s jej aktivitami rastie aj základňa jej fanúšikov.

Tu, teraz a krásne!

Jej pozitívnou energiou nabitý ružový feed na Instagrame ju doviedol k úctyhodnému číslu sledujúcich. A keďže ružovej nie je nikdy dosť, k dokonalosti tomu chýbal už iba prémiový sekt. Odroda Frankovka modrá, z ktorej sa vyrába a oblasť, z ktorej pochádza je však rýdzo slovenská.

Ilustračné foto
Zdroj: Archív Veronika Vargová

Pauline Hubert je sekt stvorený na oslavu momentov, ktoré stoja za to! Len necelých 300 followerov Veroniku delí od 10 000 méty, ktorú si svojho času ani netrúfala dosiahnuť. Príležitosť osláviť takýto moment je len raz! K tejto príležitosti preto pripravila tento príspevok.

ilustračné foto
Zdroj: Archív Veronika Vargová

V živote si treba vážiť špeciálne momenty ... a tie môžu kľudne byť aj v bežný deň!
Preto si dnes pripíjam a oslavujem vás žienky moje krásne...ďakujem za vašu priazeň, podporu a každú milú správu, ktorú od vás dostanem!
Tak dúfam, že spolu čoskoro oslávime moju 10 000!!!🙏🏻❤️
Na zdravie ŽENY!
#pripijamnavas #zenymoje #zivotjeomomentoch #specialnymoment #hubertpauline #nechzijuzeny @hubertsekt #spolupraca #prilezitostnabublinky #vychutnavatzivot #perlyvoflasi