Kto sme?

Štvorhviezdičkový hotel, ktorý bol založený v barokovom kaštieli na Považí v roku 2016 a o dva roky neskôr získal ocenenie za top ubytovacie zariadenie v Trenčianskom kraji.

Nejde nám len o to, aby sme vás ubytovali, ponúkame aj nadštandardné služby - salóniky, kaviareň, bar s letnou terasou, wellness, fitness, impozantný park a nezabudnuteľný gastronomický zážitok.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Hotel Gino Park Palace

Reštaurácia, ktorej dominuje nádherne zdobený strop, je vhodná pre veľké spoločnosti, svadby, oslavy, firemné stretnutia aj romantickú večeru vo dvojici. Chutné a unikátne recepty, ktoré tvoria kuchári sami, sa radia medzi špeciality. Gurmánsky zážitok ocenia najmä tí, ktorí dbajú o svoje chuťové bunky a uprednostňujú kvalitu pred množstvom.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Hotel Gino Park Palace

Čo všetko vám ponúkame?

  • Hľadáte vhodný darček pre svoju polovičku? Vyskúšajte pobytové balíčky. Romantický pobyt v barokovom kaštieli je skvelou voľbou, ako stráviť víkend.
  • Patríte k ľuďom, ktorí ocenia kvalitné jedlo z čerstvých surovín, ukuchtené s láskou a starostlivosťou? Navštívte našu reštauráciu. S biznis partnerom sa vám po výdatnom obede hneď bude vyjednávať jednoduchšie.
  • Usporiadame pre vás firemný aj súkromný večierok. Karaoke, degustácie vína a rumu a ďalší program podľa výberu. Všetko pod dohľadom personálu, ktorému leží na srdci vaša spokojnosť.
  • Premýšľate ako strávite deň na Považí? My sme to už vymysleli za vás. Popoludňajší piknik v historickom parku s vašou drahou polovičkou alebo rodinkou vám pomôže zrelaxovať. A popoludní si môžete vychutnať pamiatky v okolí, vrch Holíš alebo Považský hrad.
Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Hotel Gino Park Palace

Zájdite do historického hotela, ktorý sa nachádza na strategickom mieste, blízko diaľnice D1 a pripravte sa na rozprávkové priestory, skvelé služby a príjemnú atmosféru.