Píšu sa tu príbehy radosti z každého nového pohybu, povedaného slova, či samostatne oblečeného trička. A 12 takýchto príbehov radosti zvečnil známy slovenský fotograf Jakub Klimo do Charitatívneho kalendára 2020 – Dotyky z ADELI, ktorý pokrstia už túto sobotu, 19. októbra 2019 o 14:00 hod. na 4. ročníku Charitatívneho bazára ADELI v CITY ARENA v Trnave, ktorý bude trvať od 10:00 do 17:00 hod.

Ručne vyrobené výrobky, výnimoční ľudia a k tomu všetkému hudobný a tanečný sprievodný program, aj o toto všetko čaká na návštevníkov CITY ARENY na Charitatívnom bazári ADELI. Na prízemí nákupného centra budú v tento deň stánky s háčkovanými a pletenými čiapkami, hračkami, svietnikmi, mydielkami, drevenými výrobkami, dekoráciami, bižutériou, soškami, obrazmi či výbornými domácimi koláčikmi, ktoré už nejaký čas usilovne pripravujú pacienti ADELI Medical Centra a ich najbližší, rodičia, súrodenci, ale aj dobrí kamaráti.

Charitatívny bazár pripravila Nadácia ADELI v spolupráci s nákupným centrom CITY ARENA Trnava a s podporou Trnavského samosprávneho kraja. V sprievodnom programe vystúpia Allan Mikušek a Tanečná škola Dominiky Mirgovej.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nadácia ADELI

„Celý výťažok z podujatia bude venovaný adresne na liečbu v ADELI Medical Centre každému z predávajúcich, teda pacientom a ich rodinám, ktorí sa nášho bazára aktívne zúčastnia. Nikto z nás nevie, čo má pre neho osud pripravené a len vzájomná pomoc je to, čo robí náš život skutočne zmysluplným. Preto veríme, že návštevníci CITY ARENY v Trnave otvoria svoje srdcia a kúpou niektorého z výrobkov spravia radosť našim pacientom,“ hovorí riaditeľka Nadácie ADELI, Hana Mlkvá.

Rovnako celý výťažok z predaja Charitatívneho kalendára 2020 - Dotyky z ADELI, ktorý v sobotu 19.10.2019 v CITY ARENA v Trnave pokrstia, bude venovaný na liečbu pacientov v ADELI Medical Centre. Aj preto sa na jeho stránkach objavia nielen verejnosti neznáme tváre detí, ktoré potrebujú pomoc pri financovaní nákladnej rehabilitácie, ale aj známeho moderátora Borisa Prša, ktorý sa po cievnej mozgovej príhode tiež zveril do rúk odborníkov v ADELI. Kalendár je možné zakúpiť si už teraz prostredníctvom stránky https://nadaciaadeli.sk/chcem-pomoct/charitativny-kalendar/kalendar-2020.

„Pre mňa je každé fotenie veľkým zážitkom, novým životom a takisto to bolo tentokrát aj pri fotení v ADELI. Emócie sa tu veru nemuseli hrať, boli naživo. Boli tam chvíľky, ktoré boli aj pre mňa veľmi silné. Som veľmi rád, že sa fotografie podarili a pôjdu na dobrú vec, ktorá detičkám pomôže,“uzatvára Jakub Klimo, autor fotografií v Charitatívnom kalendári ADELI 2020.

Charitatívny bazár ADELI 2019 v CITY ARENA v Trnave sponzorsky podporili aj Mrva & Stanko a Sedita – pečivárne Sereď. Návštevníci tam budú môcť ochutnať aj čerstvo upečené dobroty od spoločnosti Lesaffre Slovensko, lebo @Pečenie nás baví, a domáce nanuky pre deti poskytla @Baškina domáca továreň na dobroty.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nadácia ADELI