Cítite sa po dlhej zime a náročnom roku unavení a bez energie? Práve teraz, kedy sa príroda okolo nás prebúdza, je ideálny čas na naštartovanie a očistu organizmu.

Jednou z najznámejších byliniek, ktorá prospieva pečeni aj žlčníku je rastlina ľudovo zvaná „tŕňová koruna“ alebo „strieborný bodliak“. A práve s ňou sme spojili našu súťaž!

Ilustračné foto
Zdroj: Herbacos Recordati

Súťaž o 50 x 2 balenia LIPOVITAN DUO na regeneráciu pečene a jarnú očistu

Ak chcete svojej pečeni a telu dopriať jarnú očistnú kúru odpovedzte správne na súťažnú otázku:

„Ako sa celým názvom volá bylina/rastlina, ktorá sa ľudovo nazýva aj „Kristova koruna“ alebo“ „strieborný bodliak“ a ktorá je hlavným zdrojom látok napomáhajúcich regenerácii pečene?"

Správnu odpoveď nájdete okrem iného aj na stránke Lipovitan.sk. Odpovede zasielajte na adresu [email protected] spolu s uvedením Vášho celého mena a adresy, na ktorú môžeme zaslať prípadnú výhru. Do predmetu e-mailu uvádzajte „súťaž LIPOVITAN DUO“. Každý sa môže zúčastniť súťaže len raz, neváhajte však do súťaže pozvať svoju rodinu alebo priateľov, veď zdravú pečeň a očistu organizmu potrebuje na jar snáď každý z nás. V súťaži je pripravená výhra pre celkovo 50 súťažiacich (2 balenia pre každého výhercu), ktorí budú vylosovaní zo správnych odpovedí!

Presné pravidlá súťaže si môžete prečítať tu: Súťažné podmienky

Ilustračné foto
Zdroj: Herbacos Recordati