Najpredávanejšieho modelu v Európe za rok 2022, PEUGEOT 208, sa tu vyrobilo už 500 000! A navyše náhoda chcela, aby sa dostal ku klientovi priamo zo Slovenska, ktorý je zároveň dlhoročným fanúšikom značky PEUGEOT, a práve preto si objednal naozaj „nabúchaný“ model. To, že práve naňho vyšiel polmiliónty kus, ho veľmi potešilo a zobral to ako príjemný bonus k vysnívanému novému autu.

Ilustračné foto
Zdroj: Peugeot

Odovzdávanie jubilejného modelu PEUGEOT 208 vo farbe sivá Artense s presklenou panoramatickou strechou, vo výbave GT, s benzínovým pohonom sa nezaobišlo bez špeciálnej ceremónie. Nový majiteľ si ho mohol slávnostne prevziať priamo z výroby hneď po tom, ako prešiel finálnou kontrolou. Prvýkrát sa tak stretol so svojím novým autom, zároveň sa však zoznámil s tými, ktorí sa podieľali na jeho výrobe.

Ilustračné foto
Zdroj: Peugeot

Slávnostné odovzdávanie prebehlo za prítomnosti riaditeľa závodu Stellantis pána Martina Dzamu, riaditeľky Final CD Žilina Kataríny Chochuľovej, kde bol model objednaný, a zástupkyne importéra značky na Slovensku, riaditeľky značky PEUGEOT Zuzany Karhútovej. 

Ilustračné foto
Zdroj: Peugeot