Čerstvým príkladom z domácej scény je exkluzívna kolekcia šperkov od dizajnérky Patrície Hejčíkovej, ktorá tvorí pod značkou MARNI.

Telefón ako trendsetter

Časy, kedy mali mobilné telefóny tvar neforemných škatúľ s nevýraznými farbami, sú nenávratne preč. Výrobcovia sa v posledných rokoch predbiehajú v tom, kto predstaví väčší skvost - a to nielen po technologickej, ale aj dizajnovej stránke. Nekorunovaným kráľom tohto prístupu vo svete smartfónov je Huawei. Minulý rok ohúril odtieňom Twilight, ktorý sa inšpiroval polárnou žiarou. Tento netypický dizajn, ktorý mení farby podľa dopadu svetla, čiastočne čerpal aj z vtedajšej farby roka (ultrafialovej), čo z telefónu spravilo jeden z najštýlovejších doplnkov sezóny.

Tento rok si titul technologického trendsettera prevzal model Huawei P30 lite. Tento smartfón sa môže pochváliť najlepším selfie fotoaparátom vo svojej kategórii a dostupnou cenovkou. Už na prvý pohľad zaujme aj neprehliadnuteľne elegantným dizajnom, vďaka ktorému sa s ním bude každá žena cítiť naozaj výnimočne. Obzvlášť vynikne v prevedení Peacock Blue, ktoré v sebe unikátnym spôsobom prepája dve mimoriadne trendové farby - modrú a fialovú. Toto spojenie robí z Huawei P30 lite skutočný dizajnový klenot medzi smartfónmi.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Huawei

Exkluzívny doplnok na leto

Modrofialová kombinácia s metalickým leskom, ktorá zdobí smartfón Huawei P30 lite, poslúžila ako zdroj inšpirácie slovenskej šperkárke Patrícii Hejčíkovej. Tá tvorí pod značkou MARNI a jej najnovšia kolekcia nesie jasný odkaz práve na tento smartfón. Exkluzívny set sa skladá z masívnych náušníc a neprehliadnuteľného náhrdelníka, ktoré zaručene premenia nositeľku na hviezdu každej letnej párty.

“Keď mi Huawei P30 lite pristál v ateliéri na pracovnom stole, po chvíli som si uvedomila, že ten telefón je šperkom sám o sebe. Vytvoriť rovnako unikátny šperk na jeho základe bola preto veľká výzva,” uviedla na margo vzniku kolekcie jej autorka Patrícia Hejčíková.

“Farebné prvky kolekcie sú starostlivo vyskladané tak, aby odrážali svetlo pod každým uhlom. Nekonečný lesk a farebná kompozícia, ale tiež netradičná inšpirácia - to všetko robí z tejto kolekcie unikát, s ktorým každá žena zaručene zažiari,” dodáva.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Huawei

Dizajnérka sa tiež nechala počuť, že pôjde o ozajstnú exkluzivitu. Okrem toho, že všetky šperky sú vyrobené ručne, sa do predaja dostane len niekoľko setov v tejto trendovej farbe. Ak chcete ohúriť skutočne originálnym doplnkom, spojenie náušníc a náhrdelníka MARNI for Huawei je tou správnou voľbou.