Tak ako v hudbe, kde si vyberá na spoluprácu špičkových ľudí, ktorí ju posúvajú, tak aj v otázkach krásy nenecháva Dominika nič na náhodu. Svoju tvár preto mladá mamina najnovšie vložila do rúk vychytenej odborníčky Merity Mazreku. A naozaj, keď si pozriete speváčku spred pár rokov a dnes, je to obrovský rozdiel!

Ale tajomstvo úžasnej pleti nie je len v jemných zákrokoch a šikovných rukách lekárky, ale aj v starostlivosti na doma. Pretože tam sa odohráva gro hýčkania našej pokožky, a nie je jedno, akú kozmetiku si na to vyberieme. Dominika prešla na značku, ktorá je veľkým hitom v USA a založil ju Zein Obagi, známy dermatológ z Beverly Hills. Práve jeho ZO SKIN Health priniesla na Slovensko Merita Mazreku, ktorá sa stará o množstvo krásnych celebritných tvárí. Čím ju kozmetika presvedčila? „Je to to najlepšie, čo som kedy používala a chcem aby to zažili aj ostatné ženy. ZO SKIN funguje a je presne o filozofii, ktorú uznávam aj ja, že pleť musí byť v prvom rade zdravá, to je základ jej krásy.“ Aj tvár Dominiky Mirgovej a ďalších jej známych klientiek dokazuje, že estetiku vníma a robí inak, vyvinula svoju vlastnú Ultimate Beauty metódu, pretože verí, že časy umelých tvárí sú už za nami. „Z tváre nesmie kričať, že tam je niečo dorobené,“ vraví o nepodarených zákrokoch, ktoré zbytočne deformujú tváre aj krásnych žien. Preto na svojej klinike estetickej medicíny Mazreku Medical aj veľa „opravuje“, rozpúšťa a prerába, aby sa čo najviac zachovala prirodzenosť a osobitosť každej ženy.

Štyri špičkové produkty ktoré patria k bestsellerom
Zdroj: Mazreku Medical

A toto sú produkty ZO Skin Health, ktoré sú výnimočné svojim zložením, sú súčasťou beauty rutiny Dominiky Mirgovej a mala by ich vyskúšať každá žena:

  1. Daily Power defense – super silné antioxidačné sérum na každý deň
  2. Complexion Renewal Pads – zázračné tampóniky na vyčistenie pórov a rozžiarenie
  3. Retinol Skin Brightener 25 % - omladenie vo fľaštičke, perfektná zbraň proti fľakom
Tento regoment od ZO Skin Health je dokonalý anti aging
Zdroj: Mazreku Medical