Oksana Barčenko (27) bola v čase nehody na prechádzke s manželom Aleksandrom (†27) a sestrou Dianou (†22). Po tom, ako mladá boháčka svojim luxusným fárom narazila do ľudí na chodníku, prišla Oksana o oboch blízkych a sama skončila v nemocnici.

Oksana bola v kóme niekoľko dní a keď sa trochu pozbierala, lekári jej povedali zdrvujúcu správu, ktorá ju ranila ešte viac. Manžela a sestru už nikdy neuvidí.

Rozmaznanej zbohatlíčke sa zrejme všetko prepečie: Dcéra oligarchu spáchala niečo hrozné, no otecko to vyžehlí

Už je to mesiac od momentu, keď sa môj šťastný život zmenil na najhoršiu nočnú moru. V ten deň môj milovaný muž -najmilší a najmúdrejší – zahynul a moja sestra, ktorá milovala života, zomrel o pár minút neskôr. Počet zničených životov je vyšší, než reálnych obetí tejto tragédie,“ cituje mladú ženu poľský portál Fakt.pl.

Plač na súde: Zajcevu môžu odsúdiť až na 10 rokov.
Plač na súde: Zajcevu môžu odsúdiť až na 10 rokov.
profimedia.sk

Oksana je ešte stále na JISke a kým sa uzdraví, potrvá to mesiace. Má hlboké rany na tvári, poranenia hlavy a panvy. Bude potreboval pomoc plastického chirurga, no najväčšiu ranu je utrpela na duši.

FOTO Rozmaznaná dcéra ukrajinského oligarchu zabila na prechode šesť ľudí: To, čo sa dialo potom, pripomína scénu z hororu!

Nešťastná žena prosí poškodených, aby sa nenechali umlčať krvavými peniazmi bohatého otecka mladej Alyony, vďaka ktorým by mohla uniknúť väzeniu „Chcem veriť, že v tejto krajine existuje spravodlivosť a Zajcevová bude potrestaná najtvrdším spôsobom. Zobrala mi blízkych, ktorých som milovala a zruinovala život mnohým ďalším ľuďom,“ dodala.

Alyona zabila piatich ľudí.
Alyona zabila piatich ľudí.
Vkontakte/east2west news

Zámožný oligarcha sa totiž snaží dohodnúť s obeťami na finančnej kompenzácii a tak svoju dcéru dostať spoza mreží. Či rozmaznaná kráska dostane prísny trest, to bude jasné o niekoľko týždňov. Nešťastnej Oksane to však radosť nevráti.

Čo mi zostalo? Moja milovaná sestra sa na mňa už nikdy neusmeje a môj muž ma nikdy nepritúli a nepovie mi, že budeme navždy spolu,“ plače.