Na uliciach túto jar a leto rozhodne nebude nuda! Návrat extrémne pohodlných platforiem, nežných remienkov, masívnych tenisiek i výsostne ženských, sexy sieťkovaných kúskov oslávte tak, ako sa patrí! Pastelové farby, ktoré lichotia každej nôžke môžete celú nasledujúcu sezónu nosiť vo všetkých odtieňoch. Vyberajte medzi najnovšími kúskami z CCC!

Kolekcia Jenny Fairy New Romantics nedá spať žiadnej nežnej, no zároveň štýlovej trendsetterke. Platformy, v ktorých môžete brázdiť ulice na retro – bicykli, polovysoké šľapky ktoré spravia štýlový kúsok z obyčajných džínsov a éterický model zo širokej sukne, či topánočky v ktorých pohodlne dokráčate na piknik na nábreží. Remienkové sandáliky z najnovšej kolekcie dovolia vyniknúť vašim krásne upraveným nôžkam.

Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

Tenisky sú láska – bez diskusie. V sezóne jar/leto si podmania ulice vďaka tomu, že sa fantasticky hodia nielen k aktuálnemu hitu – širokým nohaviciam, ale aj k smart casual pracovným outfitom. Na úroveň hot, young and chic nimi pozdvihnete kostýmček s trojštvrťovými nohavicami a basic bielym tričkom. Pohode a bezstarostnosti kolekcia Hi 90’Sprandi vzdá hold v aktuálnej sezóne doslova na každom kroku.

Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

Nezáleží na kvantite, rozhodujúca je kvalita! Keby ste si v tejto sezóne mohli vybrať len jedny topánky - čo našťastie nemusíte, v kolekcii Simple Chic Gino Rossi zaručene získate extrémne štýlový a zároveň nadčasový kúsok, ku ktorému sa budete rady vracať. Kvalita, materiál, strih, detaily - všetko v tejto trendovej kolekcii do seba dokonale zapadá.

CCC myslí na všetky milovníčky klasiky, ktoré ju majú rok čo rok „okorenenú“ kvapkou najnovších trendov. Kolekcia topánok Lasocki je zhmotnením pohodlia a vkusu. Zahrá na tú správnu retro strunu všetkým, ktorí sa radi vracajú k svojim starým dobrým favoritom, overeným strihom a štýlom. Modely z novej kolekcie sa výborne kombinujú s najnovšími trendami.

Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

Vybehnite v ústrety tej krajšej časti roka v topánkach, ktoré sa vám postarajú o dobrú náladu zakaždým, keď náhodou odtrhnete svoj pohľad od všetkej tej krásy a farieb, ktoré sú pre jar a leto také typické.

Ilustračné foto.
Zdroj: CCC