Relax na prvom mieste

Tablety si užívatelia kupujú hlavne pre zábavu a konzumáciu obsahu. Filmy, seriály, surfovanie po internete alebo hranie hier. S novými tabletmi Lenovo Yoga Tab v 11- a 13-palcovom prevedení dostane táto zábava nový rozmer. Obe zariadenia ponúkajú aplikáciu Google Entertainment Space, ktorá v sebe spája všetky streamovacie služby, takže pri sledovaní videí nemusíte otvárať každú aplikáciu v tablete zvlášť. Môžete si v nej spustiť naposledy hrané hry alebo si zahrať niektorú z tzv. okamžitých hier bez nutnosti inštalácie. Ovládanie náročnejších hier zasa uľahčí možnosť pripojiť k tabletu Yoga Tab 13 externý herný ovládač.

Ilustračné foto
Zdroj: Lenovo

Pastva nielen pre oči

Pre skutočný zážitok pri hraní najnovších hier alebo sledovaní obľúbených filmov a seriálov je dôležitá predovšetkým kombinácia kvalitného zvuku a obrazu. Oba tablety Yoga Tab sú vybavené JBL reproduktormi s podporou technológie Dolby Atmos a jasnými displejmi s medzinárodnou certifikáciou TUV Eye Comfort. Tá potvrdzuje, že tieto modely znižujú množstvo škodlivého modrého svetla pre menšie namáhanie očí.

Ilustračné foto
Zdroj: Lenovo

Parťáci pre prácu z domu

Kvalitné tablety môžu poslúžiť aj ako pomocníci pri práci z domu. Lenovo Tab P11 Pro môžete vďaka prídavnej klávesnici a aktívnemu peru Precision Pen 2 použiť pokojne ako náhradu notebooku vo chvíli, keď sa chcete plne sústrediť na zadanú úlohu a nerozptyľovať sa pritom ešte pracovným emailom a ďalšími aplikáciami, ktoré vám na notebooku bežia nonstop. Yoga Tab 13 zase vďaka micro HDMI portu ľahko pripojíte ako periférne zariadenie k počítaču, čím rozšírite svoju pracovnú plochu o ďalší displej, ktorý zvládne aj poznámky písané aktívnym perom.

Nonstop osobný asistent

Za posledný rok sa práce na notebooku ale aj každodenné užívanie tabletov a mobilných telefónov stali normou a mnohým ľuďom ukázali úplne nové možnosti, ktoré digitálne zariadenia majú. Jednou z užitočných funkcií v tabletoch Yoga Tab je hlasový asistent od Google. Ten zvládne zapisovať termíny videokonferencií do kalendára zamestnaného manažéra, nájsť novú inšpiráciu na varenie ale aj unavenému malému študentovi a jeho rodičom odpovedať na otázku „prečo mali dinosaury chvost“.

“Tablet Tab P11 Pro je dostupný od 699 Eur, Yoga TAB 13 od 739 Eur a Yoga TAB 11 od 349 eur, pričom zakúpiť si ich môžete v Datacomp.”