Vedeli ste, že naše Vysoké Tatry sú vlastne najmenšie veľhory sveta? Obľúbená dvojica detských interpretov, Tárajko a Popletajka, to vie. Práve odtiaľ totiž pochádzajú! A aby o nich porozprávali aj deťom, od Dúhalky si požičali túlavé topánky a vybrali sa spoločne nielen na Štrbské pleso, ale aj na farmu, či k prameňu Tatranskej minerálky. Už túto nedeľu 9. mája im na ich dobrodružnej výprave o svojej nezvyčajnej práci porozpráva horský vodca, či na píšťalke zahrá remeselník píšťalkár.

Tárajko a Popletajka aj nové seriálové programy

Aj v piatom pokračovaní online seriálu Kaufland detských festivalov na deti na online TURBO TV, okrem veselých vandrovníkov Tárajka a Popletajky, čakajú nové vedomosti a zábavno-vzdelávacie seriálové programy. Dozvedia sa nielen množstvo zaujímavostí o tradičných i netradičných krásach našich slovenských regiónov, ale napríklad aj to, ako bezpečne surfovať na internete, či ako si vycvičiť psíka s Jurajom Bačom a jeho Robinom. Zacvičia si veselú jogu, spoločne so Spievankovom sa hravou formou naučia „spíkovať“ a v novej relácii „Od puku do popuku“ ich hokejovú abecedu dokonca naučí majster sveta Richard Lintner!

Niečo sa pečie s Juniorom

Nielen deťúrence, ale aj maminy určite poteší doslova „chutná“ relácia o varení „MAJSTER ŠÉFINKO Kuniboo“, kde svoje kuchárske umenie predstavujú šikovné mladé talenty. Pomocnú varešku im podá nielen Milan „Junior“ Zimnýkoval z Funradia, ale aj sympatická moderátorka Veronika Hatala. V ďalších kolách prídu malým kuchárom na pomoc aj kamaráti žolíci, známe foodblogerky, či dokonca barman roka 2019 Robert Šajtlava!

Ilustračné foto
Zdroj: Kaufland

Nový 6-dielny zábavno-vzdelávací seriál „Na vandrovke po Slovensku“ vám od 11. apríla až do 16. mája zadarmo prináša Kaufland. Nezabudnite sledovať každú nedeľu od 8:00 hod. na online TURBO TV www.detskyfest.sk/TURBOTV/