Modulárna chladnička Samsung Bespoke vyniká svojou kapacitou, praktickým prevedením a prvotriednym chladiacim výkonom. Bespoke, a aj iné spotrebiče z tohto radu, si máte možnosť personalizovať. Prispôsobte a kombinujte chladničku s kuchyňou tak, aby vyhovovala vášmu životnému štýlu.

Jej farebnosť si viete vyskladať presne podľa vašich potrieb a predstáv, k dispozícií máte niekoľko farebných variantov. Chladničku si môžete vyskladať tak, aby presne vyhovovala vašim potrebám a v priebehu času pokojne pridávať nové moduly, napríklad keď sa vaša rodina rozšíri. Navyše už čoskoro sa môžete tešiť na online konfigurátor, s ktorého pomocou vám personalizovanie vašej chladničky pôjde ako po masle.

Vnútro presne podľa vášho vkusu

Chladničku si viete presne prispôsobiť vášmu životnému štýlu pomocou nastaviteľného vnútorného priestoru. Napríklad multifunkčný stojan Rack & Shelf™ udrží fľaše na víno alebo pizzu a dvojstupňovú skladaciu policu môžete zasunúť dovnútra a von, alebo ju zložiť na polovicu pre uloženie vysokých fliaš a objemných predmetov, ako sú napríklad torty. Vďaka vysoko účinnej izolácii s technológiou SpaceMax™ sú jej steny tenšie a máte tak viac miesta vo vnútri bez toho, aby vyčnievala z pracovnej plochy.

Ilustračné foto
Zdroj: Samsung

Užitočné funkcie

V zásuvke Optimal Fresh+ pre uchovávanie čerstvých potravín môžete mať jednu alebo dve rôzne teploty – ideálne pre skladovanie mäsa a zároveň zeleniny. Zásuvka Humidity Fresh+ vďaka nastaveniu vlhkosti zabezpečí, že ovocie a zelenina zostanú dlhšie čerstvé a šťavnaté. Odmrazovanie chladničky vám už nebude brať čas, pretože technológia No Frost zvyšuje cirkuláciu vzduchu, aby udržiavala konštantnú teplotu, čím zabraňuje hromadeniu ľadu.

Ak vás oslovil rad Bespoke, siahnite aj po ďalších smart zariadenia od Samsungu, napríklad po najnovších skladacích smartfónoch Galaxy Z Fold3 5G a Z Flip3 5G, smart hodinkách Galaxy Watch4 alebo si užite atmosféru ako v kine na smart televízoroch Neo QLED od Samsungu.

Ilustračné foto
Zdroj: Samsung