V úvode sa všetci stretli v krásnych a útulných priestoroch showroomu značky SINCLAIR, ktorá sa už 17 rokov sústreďuje na klimatizácie, no v posledných rokoch aj na tepelné čerpadlá a LED osvetlenia. Otvorenia sa zúčastnil i generálny riaditeľ Ivo Nešpor. „Všetko robíme so srdcom a bez verných partnerov a zákazníkov by sme nikdy nedokázali veľké veci, sú naša budúcnosť a verím, že budeme napredovať. Totiž, hlavným cieľom klimatizácii SINCLAIR je, aby ľudia mali pohodlie vo svojich domovoch a tiež je pre nás dôležité chrániť životné prostredie na našej planéte,“ povedal v príhovore Ivo Nešpor.

Ilustračné foto.
Zdroj: Sinclair

Najočakávanejším momentom bolo slávnostné prestrihnutie pásky priamo pod logom značky SINCLAIR, ktorá spája partnerov a zákazníkov z viac ako 30tich krajín sveta. „Pôsobíme na trhoch západnej Európy, napríklad v Anglicku, Nemecku, Švajčiarsku, ako aj na trhoch strednej a východnej Európy a máme ambíciu sa rozširovať aj na trhoch bývalého Sovietskeho zväzu,“ dodal Nešpor, ktorý spolu s kolegami, finančným riaditeľom Zdeňkem Čížkem a obchodným riaditeľom Dušanom Mrázom, prestrihli pásku za potlesku prítomných hostí. Otvorenie showroomu sa tak v danom momente sa stalo realitou.

Ilustračné foto.
Zdroj: Sinclair

Oslavy pokračovali v exteriéri, kde sa prítomní zabávali aj za nepriaznivého počasia pod stanovými prístreškami. „Z Maďarska som merala dlhú cestu, tak si predsa nedám pokaziť večer pre pár kvapiek dažďa,“ odhodlane povedala jedna z verných maďarských zákazníčok. Podobný názor mal jeden z klientov, ktorý prišiel z ďalekého východného Slovenska: „Výborná zábava, dobré jedlo aj spoločnosť, tešíme sa, že to vyšlo a ako tak pozerám, nepriaznivé počasie si nikto vôbec nevšíma,“ dodal s úsmevom.

Otvorenie showroomu sprevádzal aj zaujímavý kultúrny program. Hudobný hosť Peter Bažík, absolútny víťaz slovenskej verzie súťaže X – Factor, si najmä našich južných susedov získal spevom v maďarčine. Fakírka Kika každého ohúrila, keď vo svojej ohňovej a svetelnej šou vykúzlila logo značky. Vrcholom tanečného vystúpenia skupiny Showart boli sympatické tanečnice v príťažlivých kostýmoch, vďaka čomu si na svoje prišla najmä mužská časť publika. Večerom sprevádzal známy hlas z Rádia Jemné Lukáš Pinček.

Viac informácii na www.sinclair-solutions.com

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Sinclair