Chcete vedieť ako nakupovať ešte o niečo lacnejšie? Skúste to s cashbackovým portálom Tipli.sk.

Tipli.sk nie je obyčajný cashback portál. Je to portál s množstvom výhod pre všetkých, ktorý radi nakupujú. Nákupným a vernostný klub Tipli.sk je skvelý spôsob ako sa dostať k čo najlacnejším nákupom. Svojim užívateľom ponúka okrem cashbacku aj akčné a zľavové kupóny, zľavové letáky a inšpiráciu na nákup konkrétnych produktov.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: pexels

Cashback? Čo to je?

Cashback funguje veľmi jednoducho. Doslovný preklad slova cashback znamená „peniaze späť”. Je to presne to, o čo sa jedná. Z každého nákupu produktu alebo služby získate vďaka cashback portálu Tipli časť peňazí z nákupu späť.

Premýšľate aký háčik je v tom ukrytý? Naozaj žiaden nie je. Cashbackové portály fungujú na základe spolupráce s obchodmi. Za privedenie nového zákazníka poskytne obchod cashbackovému portálu províziu. S touto províziou sa portál Tipli podelí s vami a profituje tak z toho každá strana. Je to teda akási zľava na nákup, ktorú však dostanete až po nákupe.

Ako to celé funguje?

Z bohatej ponuky viac než 220 obchodov si vyberiete ten, kde chcete nákup uskutočniť. Prekliknete sa do obchodu, ktorý ponúka napríklad 8% späť pomocou tlačidla „Prejsť do obchodu”. Vyberiete si tovar, napríklad topánky za 50 €, objednáte ho a zaplatíte presne tak, ako ste zvyknutý. Vďaka prekliku Tipli nákup zaregiruje. Do 48 hodín sa pripíše na váš Tipli účet odmena vo výške 4 €. Obchod ešte musí odmenu potvrdiť, v prípade, že by došlo napríklad k zrušeniu obejdnávky. Hneď potom si odmenu môžete nechať vyplatiť na váš bankový účet.

Zľavové kupóny

Okrem cashbacku získate na portále Tipli.sk aj bohatú ponuku tých najakčnejších ponúk. Či už je to doprava zadarmo, zľava - 20 % alebo totálny výpredaj, to všetko vám už vďaka Tipli neutečie. Zľavové kupóny a akčné ponuky hľadá Tipli za vás alebo vyjedná od predajcov špeciálne pre svojich užívateľov. Vyhľadávať môžete priamo podľa obchodu.

Zľavové Letáky

Veľkou novinkou na portáli Tipli.sk sú zľavové letáky prakticky zo všetkých obchodov. Aktuálny Lidl leták, Billa leták, Kaufland leták, Tesco leták či Merkury Market leták si môžete prezrieť každý týždeň online práve tam. Okrem aktuálnych zliav v letáku tam nájdete aj informácie o tom, kedy leták vychádza či akú má platnosť. Nemusíte už čakať na papierový leták, všetky letáky nájdete odteraz na jednom mieste.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: pexels

Inšpirácie a Magazín Tipli

Okrem aktuálnych zliav a kupónov, nájdete na Tipli.sk aj aktuálne novinky zo sveta online nákupov, módy, cestovania, zdravého životného štýlu či návody na to, ako na nákupoch čo najviac ušetriť. Tipli pre vás každý deň pripravuje nové zaujímavé články. Okrem článkov môžete navštíviť exkluzívnu rubriku Inšpirácie a nechať sa inšpirovať aktuálnymi hitmi zo sveta módy, kozmetiky, cestovania či si nechať poradiť s darčekmi na Vianoce, Valentín a rôzne iné príležitosti.

Prečo si vybrať práve Tipli?

S nákupným a vernostným klubom Tipli ušetrí naozaj každý. Najvýhodnejšie cashback odmeny, všetky aktuálne zľavové kupóny pohromade, módne inšpirácie, stabilný systém, online zákaznícka podpora takmer 24/7, vyplácanie odmien na účet už od 0,01 €, program Odporuč a získaj a to všetko rýchlou registráciou na Tipli úplne zdarma môžete získať aj vy.