Doba internetu nás privádza na tenký ľad života a smrti. Tak, ako to hovorí slogan filmu, stať sa to môže každému a každý z nás je ohrozený.
Hovorme o týchto témach nahlas!


Originálna snímka vyrozprávaná jazykom dnešnej generácie pochádza z pera režiséra Mira Drobného, ktorý stojí za mimoriadne úspešným filmom o slovenskom repovom fenoméne - Rytmus, sídliskový sen.

Premiéra filmu je naplánovaná na 22. augusta a do kín ju prinesie distribučná spoločnosť Bontonfilm, no už teraz sa film teší mimoriadnym úspechom. Kritické filmové oko festivalov nadchla aktuálnosť a jedinečnosť tém, ktorým sa film venuje.
Film Kto je ďalší? Už teraz získal množstvo ocenení.

Hudobne sa na filme podieľali Celeste Buckingham, Aless Caparelli, Liam Adams či mega star Demi Lovato.
Prvý soundtrack priniesla obľúbená Celeste Buckingham. Emotívny song s názvom #Voiceless je jej osobnou výpoveďou a aj preto sa speváčka rozhodla participovať na tomto filme.
„Mám osobné skúsenosti, ktoré sú podobné tým z filmu, čo sa týka príbehu sexuálneho zneužitia. Verím, že hudba je univerzálnym jazykom a že cez ňu vieme riešiť aj témy, ktoré sú niekedy až príliš náročné na bežnú debatu. Dúfam, že ľudia sa po vzhliadnutí tohto filmu zamyslia nad svojimi blízkymi, ktorí si možno niečím podobným prešli, alebo prechádzajú, a nebudú ich za to súdiť, ale práve naopak, im budú oporou.”

Singel si môžete vypočuť tu:

V hereckých úlohách sa môžeme tešiť na Petra Brajerčíka, autorku jedného zo soundtrackov - Aless Caparelli, no objavia sa aj hviezdy svetového formátu, ako napríklad Brian Caspe, Angela Nikolau, Vadim Makhorov, Vitaliy Raskalov a mnohí ďalší.

Viac informácií o filme nájdete na stránke: www.ktojedalsi.sk