Jedným z najčastejších dôvodov, prečo sa v nej vytráca, je chýbajúce zdravie. V skutočnosti nás o bezstarostné chvíle oberajú bolesti kĺbov, problémy so srdcom, vlasmi či pleťou. Tento rok však môže byť všetko inak. Stačí svojim blízkym darovať niečo, za čo sa Vám určite odvďačia a vďaka čomu môžete v kruhu svojich najbližších vytvoriť príjemnú atmosféru.

Zatvorte na chvíľu oči a predstavte si

Predstavte si radosť Vašich rodičov, starých rodičov, partnera, keď si pod vianočným stromčekom nájdu vianočne zabalený balíček, previazaný saténovou stuhou, ktorý obsahuje všetko potrebné pre ich zdravý pohyb, srdiečko alebo pokožku. Možno práve vďaka Vášmu darčeku sa budú môcť opäť venovať svojim obľúbeným aktivitám a budú sa cítiť lepšie, krajšie či sebavedomejšie.

Na výber máte tieto možnosti

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Vianoce.môjkolagen.sk

1. Balíček pre krásu - Vo vnútri tohto balíčka sa ukrýva produkt s názvom VIACOLLAGEN hyaluronic acid. Ak ste o ňom ešte nepočuli, mali by ste vedieť, že ide o kombináciu klinicky testovaného morského kolagénu, vitamínu C, kyseliny hyalurónovej, zinku a biotínu. Ide o prášok, z ktorého si pripravíte chutný višňový alebo limetkový nápoj. Ak máte vo svojej rodine niekoho, kto má problémy so suchou pleťou, vráskami, kruhmi pod očami, s vypadávaním vlasov, s lámavými nechtami, tento darček môže byť pre nich doslova vianočným zázrakom. Účinným riešením, na ktoré tak dlho čakali. Myslíte si, že by sa tomu Vaša mama, sestra, stará mama potešili? Alebo ste to skôr Vy, čo by ste takýto darček uvítali?

2. Balíček pre zdravé srdiečko - Pravdou je, že srdce máme len jedno a ak nám začne robiť problémy, mali by sme spozornieť. Ak má Váš otec, mama, stará mama alebo iný člen rodiny problém so srdcovocievnym systémom, s vysokým krvným tlakom, tak tento darček ich zaručene poteší. Chutný malinový nápoj VIAAMINO sa pije pred spaním a keďže obsahuje zmes prémiových aminokyselín, znižuje napätie ciev a zásobuje ich živinami a kyslíkom.

3. Balíček pre zdravé kĺby - Aj Vy máte v rodine niekoho, kto aktívne cvičí a venuje sa pohybu? Alebo niekoho, koho často trápia bolesti kĺbov, kolien, svalov? Tak toto ich dostane. VIAELASTIC extra je komplexná kĺbová výživa, ktorá okrem klinicky testovaného kolagénu obsahuje vitamín C, protizápalové zložky ako MSM, glukozamín, chondroitín, kyselinu hyalurónovú, ale aj horčík pre podporu kostí. Ide o zmes látok pre zdravý pohyb Vašich blízkych.

4. Balíček zdravia a imunity - Sú Vaši blízki často chorí? Potrebujú zminimalizovať stres, posilniť imunitu, detoxikovať telo a nabiť ho energiou? VIAORGANIC green juice je to, čo im v tom môže pomôcť. Zelený džús, plný superpotravín ako zelený jačmeň, spirulina, moringa, mäta + ďalších 7 ingrediencií v ľudskom tele môžu urobiť doslova zázraky.

Z vianočných balíčkov si už vybrali aj tieto známe tváre

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Vianoce.môjkolagen.sk

A viete čo je na tom najlepšie?

Každý tretí darček máte teraz úplne ZADARMO + poštovné ZADARMO. Môžete tak potešiť nie len svojich blízkych, ale aj Vaše peňaženky.

Chcete aj Vy svojim najbližším dopriať krásne a zdravé Vianoce?

Áno, chcem.