Adele porodila tri mesiace pred termínom. Práve v čase, keď si spolu s partnerom vychutnávali chvíle voľna na spomínanej zahraničnej ceste. Predčasne narodenú Aydu umiestnili do inkubátora.

Zopakoval sa smutný prípad Maddie McCannovej? Malá Mariah zmizla v noci zo svojej postieľky!

Zúfalú ženu zachránil bezdomovec: Po ich stretnutí nasledovalo niečo nečakané!

A potom nastali problémy. Za pôrod cisárskym rezom a celkovú starostlivosť si nemocnica vypýtala v prepočte vyše 113 000 eur. Rodičia sa len mylne domnievali, že im túto sumu preplatí poisťovňa. Lekári nechceli dať dieťa rodičom dovtedy, dokým nedostanú peniaze.

Vďaka známym sa podarilo vyzbierať peniaze a rodina mohla odcestovať domov.
Vďaka známym sa podarilo vyzbierať peniaze a rodina mohla odcestovať domov.
Archív

Rodičia napokon ostali v krajine spolu 77 dní. Tento čas opísali ako hotovú nočnú moru. "Povedali mi, že mám uhradiť účet, ktorý vystavili. Inak nám nevrátia dcéru a nebudeme sa môcť vrátiť do Veľkej Británie," spomína na ťažké chvíle zdrvená Adele, ktorá svoju dcéru videla počas pobytu v Turecku len párkrát.

"Ignorovali všetky naše požiadavky, aby sme boli s ňou. Zdalo sa, že im vôbec nezáleží na škodách, ktoré spôsobili našej rodine. Jediné, čo ich trápilo, boli peniaze," spomína na prístup lekárov.

Rozmaznaná zbohatlíčka zničila mnoho životov: Mladá žena sa prebrala z kómy a dozvedela sa zdrvujúcu správu!

FOTO VNÚTRI Škandál s kontroverznou sochou na katolíckej škole: Zo svätca spravili pedofila!

Nedostavilo sa pochopenie ani zo strany poisťovne. Napokon sa dvojici podarilo vďaka starostlivým ľuďom vyzbierať peniaze, ktoré im zabezpečili cestu domov a nočná mora sa skončila. "Zmeškali sme prvé tri mesiace jej života a teraz to všetko chceme dohnať," povedala pre portál The Sun Adele. Z hrozivých chvíľ sa spamätáva spolu s celou rodinou.