Víťazstvo jej síce o vlások uniklo, no modeling ju však živí dodnes, o čom niektoré víťazky Miss môžu len snívať. Už o pár mesiacov si Barbora splní ďalší sen, čaká ju totiž cesta do ďalekej Austrálie.

Napriek tomu, že cestovanie nikdy nebolo také jednoduché ako v dnešnej dobe, sa stále nájdu krajiny, ktoré sú pre väčšinu Slovákov nedosiahnuteľné. Medzi vysnívané destinácie patrí Austrália, ktorá láka jedinečnou prírodou, modernými mestami ale tiež plážami ako z rozprávky.

Modelka a moderátorka Barbora Bakoš si onedlho zbalí svoje kufre a krajinu u protinožcov okúsi aj na vlastnej koži. Sexi brunetka síce nemá problém ukazovať svoje krivky, no súkromie si na verejnosti stráži a o jej milostnom živote toho vieme len minimum. Ak by ste však čakali, že ju pri ceste do ďalekej Austrálie bude sprevádzať utajovaný milenec, tak by ste sa mýlili. Spoločnosť na cestách jej bude robiť dvojica, ktorá sa zapojí do súťaže s obľúbenou vlasovou kozmetikou Aussie.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Aussie

Zaži nezabudnuteľné #aussieleto

Zájazd rovno za klokanmi v hodnote 8000 eur môže vyhrať každý, kto si v dátume od 1. augusta do konca septembra kúpi aspoň jeden produkt Aussie v dm drogerie markt, či už v kamennej predajni alebo na ich eshope. Jediné čo potom musíte urobiť, je umiestniť fotografiu s produktom na svoj Instagram s textom: Chcem letieť s Aussie do Austrálie s @OznačPartaka #aussieleto.

Zúfať však nemusia ani tí, ktorí do Austrálie nepocestujú. Okrem hlavnej ceny je pripravených 30 balíčkov vlasovej kozmetiky, ktorými Aussie odmení ďalších súťažiacich!

Cesta do Austrálie pritom nie je žiadna náhoda. Svetoznáma značka s kengurou v logu totiž pochádza práve z Austrálie a tento rok oslavuje 40. rokov na trhu. Šampóny, balzamy a hĺbkové balzamy obsahujú prírodné ingrediencie, ako listy eukalyptu, kôru čerešne, olej z jojobových semien, či plody divokej broskyne.