Preto každému z nás záleží na tom, aby sme sa doma cítili príjemne a pohodlne. Naše vysnené predstavy o bývaní však často narazia na finančný problém, keďže rekonštrukcia bytu nie je práve najlacnejšia záležitosť. Čo ak vám ale povieme, že prerábku bytu teraz viete realizovať aj bez väčšej hotovosti? Ponúkame vám hneď dve možnosti, ako vstúpiť do nového roka v novom bývaní. Môžete sa zapojiť do súťaže portálu pluska.sk a ČSOB banky Duel Dizajnérov alebo – ak sa nechcete spoliehať na šťastie v hre, prinášame vám aj istejšiu variantu.

Už v pondelok 29.10. vám portál pluska.sk a ČSOB banka prinesú jedinečnú šancu vstúpiť do nového roka v modernejšom domove. Zapojte sa do súťaže Duel Dizajnérov, dajte hlas dizajnérovi, ktorého interiérové návrhy sa vám páčia a ste v žrebovaní. Hlavnou výhrou je 3D vizualizácia miestnosti podľa vašich predstáv a poukážka v hodnote 300€, ktorou vám prispejeme na rekonštrukciu. Odštartujte s ČSOB nový rok v novom bývaní!

Ak nevydržíte čakať do 19.11., kedy vyžrebujeme výhercu, kliknite na web ČSOB a zistíte možnosti výhodného financovania vašej rekonštrukcie. Okrem komfortu a spokojnosti s vlastným bývaním získate rekonštrukciou aj zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti, čo sa neskôr môže ukázať ako strategická investícia. Či už plánujete zútulniť bývanie s rozpočtom do 10 či 35 tisíc, alebo zvažujete náročnejšie stavebné úpravy nad 35 tisíc eur- poraďte sa s odborníkmi v ČSOB a urobte prvý krok k naplneniu predstáv o dokonalom bývaní.