To bol jeden z dôvodov, prečo vznikol krátky dodávateľský reťazec slovenských potravín FARMFOODS – Výnimočné potraviny. Stoja za ním poľnohospodári, ktorí sa rozhodli spojiť svoje sily a priniesť na náš trh kvalitné výrobky z vlastných fariem, polí a výrobných prevádzok.

Celá živočíšna výroba je podriadená jedinému cieľu, a to chovať pre reťazec výnimočné zvieratá z našich vlastných slovenských fariem. Kŕmené sú výlučne slovenskými krmivami rastlinného pôvodu, ktoré nie sú geneticky modifikované.

Chovy sú špecializované podľa konečných produktov. Nestresová technológia chovu je znásobená výnimočným ľudským prístupom a je základom spokojného života zvierat. Tie sú pod stálym odborným drobnohľadom kvalitných zootechnikov, veterinárov, ktorí využívajú najmodernejšie metódy, najmä prevencie a v prípade potreby aj liečenia našich zvierat. Vzdušné a pohodlné priestory zaručujú psychickú a fyzickú pohodu hospodárskych zvierat.

Ilustračné foto.
Zdroj: FARMFOODS

Kvalitná potravina nemusí byť drahá, keď si pozorne prečítame zloženie a presne vieme, za čo platíme. Vo FARMFOODS je kvalita a zloženie výrobkov na prvom mieste. Ochutnajte slovenské výrobky v maximálnej možnej miere bez prídavných látok, s povinnosťou označovať ich v potravinách ako „E“, bez aditív, bez GMO, rastových hormónov a antibiotík.

Ilustračné foto.
Zdroj: FARMFOODS

Čítajte etikety potravín a zisťujte, ako sú hodnotnejšie zložky nahrádzané lacnými náhradami. Šetríte tým zdravie seba, celej vašej rodiny, ale aj obsah vašej peňaženky.
Ich snahou je byť k ľuďom čo najbližšie. Postupne otvárajú sieť prevádzok po celom Slovensku. Spoznávajte výnimočné chute výrobkov dostupných pre každého. Viac informácií získate na www.farmfoods.sk.

Ilustračné foto.
Zdroj: FARMFOODS