O novom prezidentovi sa síce zrejme rozhodne až v rámci druhého kola, vy si však v stávkovej kancelárii Fortuna môžete na svojho favorita staviť hneď teraz.

Raketový vzostup Čaputovej

Zuzane Čaputovej sa darí – v jej prospech sa dokonca vzdal kandidatúry Róbert Mistrík, ktorý bol pôvodne tiež jedným z top favoritov. Pozícia Zuzany Čaputovej sa tak výrazne zmenila a podľa stávkovej kancelárie Fortuna je momentálne najhorúcejším adeptom na víťazstvo. „Od uvedenia do stávkovej ponuky na túto kandidátku výrazne klesol kurz. Spočiatku bol v hodnote 7,5, momentálne si na ňu môžete staviť s kurzom 1,30,“ povedal bookmaker Fortuny Juraj Zvonár. Jednoznačne tak zaznamenala najväčší nárast preferencií a zároveň obrovský pokles kurzu.

Náš tip: V hre je možnosť, že by bola Zuzana Čaputová zvolená za prezidentku už v prvom kole. Ak by sa tak stalo, vy by ste so stávkou bez rizika až do výšky 30 eur pre všetkých nových registrovaných hráčov a s kurzom 50 mohli vyhrať až 1 500 eur. No ak by to nevyšlo, svoj vklad jednoducho dostanete od Fortuny späť a môžete si staviť znovu.

Najvyššia stávka je na Šefčoviča

Hlavným vyzývateľom Zuzany Čaputovej by mal byť Maroš Šefčovič, ktorý sa ešte donedávna považoval za volebnú jednotku. V každom prípade sa počíta, že práve niekto z tejto dvojice bude víťazom volieb. „V prvom kole verím určite najviac týmto dvom menám. Doteraz najvyššiu stávku sme prijali na víťazstvo pána Šefčoviča. Bol to vklad až 5 000 eur,“ prezradil Zvonár.

Náš tip: Pokiaľ si aj vy myslíte, že Maroš Šefčovič bude novým slovenským prezidentom, skúste si staviť s kurzom 6. No ak veríte v jeho výhru v prvom kole, k dispozícii máte kurz až 13,5. Pri novej registrácii môžete od Fortuny dostať bonus 20 eur k prvej stávke.

Najčastejšie meno na tikete? Harabin

Zamiešať karty v boji o post hlavy štátu môže aj Štefan Harabin. Svedčí o tom fakt, že mu veria aj stávkari a zo všetkých kandidátov sa práve na jeho meno stávkuje najviac. „Stávky na prezidentské voľby sú len na spestrenie kurzovej ponuky, ale Slováci ich obľubujú. Momentálne stávkujúci dávajú na tikety najčastejšie Harabina, nasleduje Čaputová a potom Šefčovič,“ uviedol Juraj Zvonár, bookmaker Fortuny.

Náš tip: Ak predpokladáte, že Štefan Harabin by mohol zaskočiť favoritov, skúste si staviť na to, že v prvom kole získa viac percent hlasov než Zuzana Čaputová. Kvôli kurzu 11 sa to rozhodne oplatí. Navyše môže každý nový registrovaný hráč od Fortuny dostať vstupný bonus až do výšky 1 000 eur.

Hrozí aj volebný šok?

Postup Zuzany Čaputovej minimálne do druhého kola sa považuje za takmer hotovú vec. Otázne je, kto by bol jej prípadný súper, ak by ním predsa len nebol Maroš Šefčovič. Prekvapiť by podľa experta Fortuny mohli najmä dvaja páni: „Ak by som mal vybrať čierneho koňa volieb, mohol by to byť jeden z dvojice Štefan Harabin alebo Marián Kotleba.“

Náš tip: Využite stávku bez rizika od Fortuny až do výšky 30 eur pre všetkých novoregistrovaných hráčov. Ak by sa Marián Kotleba v prvom kole umiestnil na druhom mieste, na vaše konto by vďaka kurzu 6,5 mohlo pribudnúť 195 eur. No ak by voľby vyhral, mohlo by to byť rovných 2 400 eur.

Ilustračné foto
Zdroj: Fortuna

Stavte si s Fortunou na nového prezidenta!

Aj vy máte v prezidentských voľbách svojho favorita a chcete vyhrať? V stávkovej kancelárii Fortuna si môžete staviť nielen na víťaza volieb, ale aj na postup do druhého kola, volebnú účasť, či na to, kto z kandidátov získa viac percent. Okrem toho môže každý novoregistrovaný hráč získať od Fortuny zaujímavý bonus – stávku bez rizika 30 eur, bonus 20 eur k prvej stávke či vstupný bonus až 1 000 eur. A kvôli registrácii nemusíte nikam chodiť – vďaka mobilnej aplikácii od Fortuny tak môžete urobiť rovno z pohodlia domova.

Stavte si na svojho favorita