Kedysi sa mu smiali, volali ho mimozemšťan a šikanovali ho, teraz sa stal miestnou turistickou atrakciou. Do domu, kde Basori žije so svojim bratom Gopim (55) a jeho ženou Satiou (50), totiž prúdia zvedavci. Pre rodinu je to požehnaním.

„Ľudia z rôznych dedín chodia do nášho domu, aby videli brata. Je to pre nás požehnanie. Sme hrdí, že ho ľudia majú radi a starajú sa o neho,“ netají sa Gopi, ktorého citoval britský portál Metro News.

Basori to nemal v živote ľahké. Narodil sa ako priemerné dieťa, no keď mal päť rokov prestal rásť. Keďže bola rodina chudobná, žiadnu liečbu si nemohla dovoliť. Dnes sa malý muž nesťažuje: „Nemám problém so svojou výškou. Pracujem, žijem aj spím ako iní ľudia. Dokonca tak aj jem,“ povedal.

Basori pracuje v miestnej továrni spolu so svojou švagrinou. Aj tá si svojho príbuzného pochvaľuje: „Je to muž s pozitívnym myslením. Jediné, čo potrebuje, je radosť, dobrí ľudia okolo neho a whiskey,“ prezradila.

Zdalo by sa, že Basori sa zasekol vo svojom detstve, no nie je to celkom pravda. O ženách však nechce ani počuť. „Nechcem sa ženiť. Chcem pracovať tak, ako doteraz. Vždy som chcel žiť s bratom,“ tvrdí.

FOTO Z tohto chlapčeka vyrástol svetový rekordman! Neuveríte, koľko meria vo svojich 8 rokoch!

Má však aj dospelácku neresť. Každý večer pred spaním si dopraje pohár whiskey. „To je moja forma oslavy,“ dodáva.

Viac FOTO malého veľkého muža nájdete v našej fotogalérii

Čítajte viac

Nové dôkazy o mimozemšťanoch: Hackeri z Anonymous tvrdia, že ich existenciu tají NASA!

Proroctvá mystičky Baby Vangy mrazia: Po chemickom útoku príde apokalypsa!

Tají pred nami NASA existenciu mimozemšťanov? Zo záberov na VIDEU mrazí!

FOTO: Výnimočné sochy z piesku: sú vypracované do najmenších detailov

FOTO: Najbláznivejšie triky ako sa chladiť bez klímy