Na ulici si dve malé "princezné“ už s dcérkou vojvodkyne Kate (35) a princa Williama (35) aj splietli. ,,Milujú pozornosť! Keď nás ľudia na ulici zastavia, Sienna a Elisa s nadšením pri fotení pózujú,“ hovorí matka dvojičiek Danielle pre britský denník Daily Mail.

Sami rodičia však túto podobu najskôr vôbec nevideli. ,,Teraz sa to stáva pravidelne. Len vyjdeme na ulicu, či do obchodu a ľudia nás nepretržite zastavujú. Niekedy to skrýva aj nepríjemnosti, deti sa však pozornosti vždy potešia,“ hovorí Danielle.

Ich "sláva" priniesla aj negatíva. Na poslednej dovolenke v Portugalsku sa cudzinec snažil malé dvojičky uniesť. Ich otec si to však všimol a katastrofe sa zabránilo. Rodičia však na tento incident nespomínajú s úsmevom.

Malí monarchovia George a Charlotte sa už nevedia dočkať sviatkov: TOTO zažijú na Vianoce po prvýkrát!

Nepríjemný zážitok im však neberie vietor z plachiet. Dvojičky dokonca chodievajú oblečené podobne ako malá princeznička Charlotte. V kvetinkových šatôčkach, v ružových kabátikoch a svetríkoch chodia von najradšej.

,,Nesnažím sa ich obliekať tak, aby sa podobali Charlotte. Ale zbožňujem štýl Kate," hovorí mama Danielle s úsmevom. Ak by teda Charlotte hľadala dvojníčky, nemusí chodiť ďaleko!