Ruský magnát chce, ako každý otec, pre svoju dcéru to najlepšie. Keďže si kráska zobrala za manžela syna vplyvného biznismena, náležite ju za výber odmenil. Svadba krásnej Lolity a Gaspara bola preto veľkolepá.

Pričinil sa o to aj jej štedrý otec, ktorý do luxusnej svadby investoval milióny eur. Účet za vysnívaný deň D podľa Lolity bol poriadne vysoký. Podľa odhadov sa vyšplhal na deväť miliónov eur.

Obrad sa konal v slávnom Dolby Theatre, kde každoročne udeľujú hviezdne Oscary. Hostí pri vstupe do sály vítali huslisti. Miesto obradu zas pripomínalo nočnú oblohu. Nevesta ho dala vyzdobiť tisíckami ruží a sviečok v hodnote stoviek tisíc eur.

Svadba sa nezaobišla bez desaťposchodovej torty a romantických šiat nevesty s niekoľkometrovou vlečkou. Na prázdno však neobišli ani hostia, ktorí si užili najmä vystúpenie hlavnej hviezdy večera.

Bohatým mladomanželom totiž prišla zaspievať samotná Lady Gaga, ktorá nenechala nič na náhodu. Svojím bezchybným výkonom zaručenevyvolala u prítomných svadobčanov zimomriavky.

Viac FOTO z extravagantnej svadby nájdete v našej fotogalérii TU

Čítajte viac zo sveta šoubiznisu:

Tak to je vrchol! Výstredná speváčka Lady Gaga pobúrila slovami o princeznej Diane

Nový pohľad na chladné manželstvo princeznej Diany: Charles dúfal, že sa ju naučí milovať!

FOTO Zosnulú princeznú Dianu si pripomenuli veľkou výstavou: Otvorili exhibíciu pôvabu aj kiksov!

Na verejnosť uniklo mrazivé VIDEO: Princezná Diana sa ocitla v úzkych, keď sa jej pýtali na Charlesa

Čo sa deje s Lady Gaga? Z kontroverznej speváčky dáma na úrovni